#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Hadi abi hadi bunun yeteneğinin 3 katı isimler tutunamadı burda. İlk oynadığı maçtan bu yana bu arkadaştan bir şey olmayacağı belliydi. Klasik bizim taraftarın genç futbolcu abartması.

Emre çolak gibi olur diyordum ama onun kadar olamaz bu arkadaş.
Alt yapı maçlarında her gol asist yapanı "kadroya alınmalı" diyen romantik tayfa görmüştür gerçekleri.

Yav herif zaten yılda 1 kez top oynama fırsatı bulmuş. Onda da seyircisiz maçta 60 dakika pozisyonu dışı oynatılmış. 1.5 sene önceki Akhisar kupa maçında sonradan girip ahengi değiştiren adam, 1.5 yılın sonunda bu kadar eksiğin içinde ilk kez fırsat bulup onda da hiçbir etkinliği bulunmayan pozisyonda hapsedilmiş. O yüzden etkinlik olarak bir eleştiri getiremiyorum şu adama. Ama sırtına sarı kırmızılı formayı geçiren her adam en azından ar edip maçın değeri ne olursa olsun kıçını yırtar sahada. Geçtim bugünkü 11'i 25 kişilik kadroda o aidiyeti gösterecek bir adam olmadığı için de Yunus'u da diğerlerinden daha az ya da daha fazla hatalı bulmuyorum. Bu kafadaki adam Galatasaray'dan Barca'ya da gitse büyük, saygın topçu olamaz zaten.

Emre Mor'dan nasıl gram umudum yoksa bu çocuktan oldukça çok umudum yüksek.

Zaman zaman iyi oynadığı etkili oynadığı maçlar var. Ve skora katkı yaptığı maçlar var. Ve bu çocuk daha 2000 doğumlu. Ve ben tip olarak Griezzman a benzetiyorum.
Umarım yolu açık olur.

Ya hadi altyapı hocaları falan leş diyelim a takim hocalarida leş bir bok katmiyorlar.
Lan 1 yildir a takimdasin ilk çıktığından beri neyini gelistirdin kardesim şut çekmeyi mi?
Defansif oyunu mu?
Sırtı dönük oyunu mu?
Duran top mu?
Ulan en azından korner kullanmasını geliştirseydin bari lan korner. Oturacaksin günde 35 dakika orta çalışacaksın hedef belirleyip topu gondereceksin. Lan sokak sovmenleri bile sizden daha çok calisiyor

##Hemen bir portekizli hoca##

2 m euroluk teklif varmış geri çevirmişiz. Oynatmıyoruz, kiralamıyoruz, satmıyoruz ee bu çocuk ne yapacak öyle oynamadan çürüyecek mi?

bu sezon u19 elit ligde 13 maçta 6 gol 6 asist.

uefa gençlik liginde 5 maçta 2 gol 1 asist yapmış

şans bulması için bu sezonun geçmesi ya da yarıştan kopmamız lazım

Seneye belki yabancı sınırı gelir de şans verirler, tabi komik rakamlara satmazlarsa

bu çocuktan cacık olmaz ama en azından hollandaya waalwijk'e falan kiralayıp gönderin. bir kulüp nasıl bok gibi yönetilir dersi veriliyor yine

Üst Alt