#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Umut yapma allasen takimin 11 oyuncusuydu Ozan ne alakasi var Bolu falan ? Kalsaydi sene sonu gidecekti yinede. Anlamadim ne cabuk unuttunuz.

Sen Ozan Kabak nasil A-Takima geldini bilmiyormusun ?
Sagolsun A.Madrid diyorum sadece .
Ozan kardesim her mac iyi küfür yiyordu bu arada, sansa sakatlik felan vardi oynadi.

Biz İşin Gırgırındayız boluspor felan takma fazla :)

Sen Ozan Kabak nasil A-Takima geldini bilmiyormusun ?
Sagolsun A.Madrid diyorum sadece .
Ozan kardesim her mac iyi küfür yiyordu bu arada, sansa sakatlik felan vardi oynadi.

Biz İşin Gırgırındayız boluspor felan takma fazla :)

Biliyorum o "hikayeyi". Bende yazarim yine alternatif birseyler ki diyelim dogru oldu. Ustte benim cevabim, Ozan'in giderken ki durumuna iliskin. O donem zaten 11 oynuyordu. Iyi ya da kotu oynuyordu. Yani Bolu falan, yapmayin lutfen. Ayrica A.Madrid olayi etken olmus olsada oynatilmasa, oynatilmazdi. Abartmaya gerek yok.

Biliyorum o "hikayeyi". Bende yazarim yine alternatif birseyler ki diyelim dogru oldu. Ustte benim cevabim, Ozan'in giderken ki durumuna iliskin. O donem zaten 11 oynuyordu. Iyi ya da kotu oynuyordu. Yani Bolu falan, yapmayin lutfen. Ayrica A.Madrid olayi etken olmus olsada oynatilmasa, oynatilmazdi. Abartmaya gerek yok.

O dönemin en yeteneklisi o cikti helal olsun.
Ama bunlardan birsey olmaz , ne Atalay, ne Yunus malesef :/
Boluspor veya Bandirmaspor iste :D

O dönemin ne yeteneklisi o cikti helal olsun.
Ama bunlardan birsey olmaz , ne Atalay, ne Yunus malesef :/
Boluspor veya Bandirmaspor iste :D

Olsaydi coktan olurdu. Basit ornek verdim, Kerem de onlar kadar sure aliyor belki bir tik fazla. Ama belli ediyor iste. Serefi bozuk Emre mesela, cikti yanilmiyorsam besiktas maci, golunu atti cok kilit paslar atti. Yani oyuncu az cok belli eder.

Olsaydi coktan olurdu. Basit ornek verdim, Kerem de onlar kadar sure aliyor belki bir tik fazla. Ama belli ediyor iste. Serefi bozuk Emre mesela, cikti yanilmiyorsam besiktas maci, golunu atti cok kilit paslar atti. Yani oyuncu az cok belli eder.

Emre B ?
Türkiyenin en iyi orta saha oyuncularindandir!
Karakteri 0 o baska konu .

Süleyman Lusu‘da begenmedim malesef .
Erkan S fena degildi ama fizik lazim.

Emre B ?
Türkiyenin en iyi orta saha oyuncularindandir!
Karakteri 0 o baska konu .

Süleyman Lusu‘da begenmedim malesef .
Erkan S fena degildi ama fizik lazim.
Oyle de gencken bunu bilemezsin. Diyorum ki, cikar cat cat oynar anlarsin.Bu basliktaki isimlerden boyle bir isik alamadik demek istedim. Emre bir ornek, serefsiz ancak gercek. Cikti o gun, oynadi, izledik, golunu atti sonraki sezonlar kritik rol oynadi. Hagi'ye de cok sey borclu tabi, Suren & Canaydin transferidir :)

Yunus, Adana Demirspor ile sampiyon oldu

4 mac haric (1x yeni transfer olmustu, 2x kadroda ama oyuna girmedi, 1x sakatlik) her mac forma sansi buldu

ilk 11 ve yedek oyuncu oldugu dönemler vardi

13x ilk 11de
15x sonradan oyuna girdi
4 kupa macinda oynadi (3x ilk 11)

32 macta 7 gol 3 asistlik performans gösterdi

izledigim maclarda genelde etkili oynuyordu, kral'i gelecek sezon A takim ile izlemek isterim

E1W2wHhXoAInj1q

Yunus, Erkan ve Abdussamed U21e cagirildilar

Adanademirde net 11 oyuncusu olamadı maalesef hep suruncemeli bir isimdi..Sene başından beri düzenli takip ettim.. Bir dönem ardarda 11 çıkıyordu sonra formayı Sedat Şahintürk'e kaptırdı .2 milyon civari bir yerlere kitlesek cok tatlı olur bizde iş yapması zor bu haliyle adanademirde bile o özgüven eksikliği kabak gibi ortadaydı .. Yunusun yetenekle alakalı bir sıkıntısı yok sorun kafada.

Üst Alt