12/13 Sezonu Forma Lansmanı Yapıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

12/13 Sezonu Forma Lansmanı Yapıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 12/13 Sezonu Forma Lansmanı | 14.00 | GSTV & Lig TV

ya ben geçen sene sarıyı alamamıştım sadece parçalı almıştım hep yeni forma çıkınca onlardan alırım diye de erteledim ama yenilerden sadece beyazı beğendim...bu saatten sonra sarı formayı almak mantıklı mı sizce? :confused: p

Bende forma almayacağım Nike ceket alıcam fatih hocanın üstünde vardı beyaz o çok hoşuma gitti kırmızısı vardı beyazıda alırsam süper olucak forma fiyatından 30 lira daha fazla

Ne 118 lirası abi ya,kimse veremez o parayı. Yap 70 Lira alalım 3 formada. Tek forma 120 lira nedir. Böyle devam ederse 2 3 yıla araba fiyatı olacak formalar.

ya ben geçen sene sarıyı alamamıştım sadece parçalı almıştım hep yeni forma çıkınca onlardan alırım diye de erteledim ama yenilerden sadece beyazı beğendim...bu saatten sonra sarı formayı almak mantıklı mı sizce? :confused: p

İndirime girmişken, bedenini de bulduysan al bence. Ben kuzenimle iddiaya girmiştim ordan geldi bana. :D

Benim tişörtte sahne alacak bugün :D

4-3.jpg

B_e8d44aff625c20f74e69938bf62311bf.jpg

fiyati ne olucak biliyormusun?

Kırmızı forma, futbolcu üzerinde ve stat ışıkları altında çok daha güzel duracaktır eminim. Onu da beğendim açıkçası.

Ne 118 lirası abi ya,kimse veremez o parayı. Yap 70 Lira alalım 3 formada. Tek forma 120 lira nedir. Böyle devam ederse 2 3 yıla araba fiyatı olacak formalar.

vallaha.. 70 lira yapmalarini bekle.. o ne kelepir gibi.. 70 tl eder 25-30 euro arasi.. Nike buna izin vermez.. Nike avrupada dukkanlarda bizim formayi 60-70 euro arasi satiyor.. Turkiyede bu fiyat.. 120 tl ise.. 50-55 euro arasina geliyor..

bunlarda cok normal fiyatlar.. diger avrupa takimlarinin formalarinin fiyati sabit 80 euro.. oylemi olsun isterdiniz? yani 180 tl?

Anıl senin tasarımını nasıl kabul ettiler? Hikayesi nedir?

taraftar forması olacak daha ucuz olacak

mesela parçalı forma yakalı değil yakasız olacak.ortalama fiyatı 70 TL gibi bişey diyolar.

Gercek formalar 118 lira mi?

şöyle diyim

gerçek maç forması 200-250 TL arası olacak

T-bantsız lazer deliksiz fakat kumaşı maç forması ile aynı formalar 119TL ile satılacak

taraftar forması ise t-bantsız lazer deliksiz ve 119TL ye oranla biraz daha kötü kumaşa sahip onlarda 60-70TL arası olacak.

onur nerenden sallıyorsun?

119 lira hem forma hem şort . normal forma 100 lira gibi bir şey. taraftar forması çıkarsa 60 50 lira arası bir şey olur

Bir al benisi yok formaların.

İnşallah sevdirirler bugün.

Benim 3 tane orjinal Celtic formam var. Ama elin İskoç'u gidipte bu formaları almaz.

Bir cazibesi yok.

dünyada galatasaray özentiligi olmadıgından dogaldır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt