#12 Gustavo Assunçao - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Menajer Ahmet Bulut, Galatasaray'a transfer olan Gustavo Assunçao transferi hakkında Radyospor'dan Özgür Sancar'a değerlendirmelerde bulundu. İşte Ahmet Bulut'un sözleri..

"Gustavo'nun transferi son anda oldu diyebilirim. Gustavo'yu Galatasaray'a teklif ettikten sonra, olumlu gelişmeler oldu. 10-12 saat süren bir transfer süreciydi. Sabah 5-6'da bu transferi bitirdik. Uçağı nasıl ayarlayabiliriz diye düşünüyorduk. Uçağı bulmak kolay olmadı. Burada Galatasaray Başkanı Burak Elmas'a ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Fatih Terim'e de aynı şekilde. Bu transferi son anda gerçekleştirdik diyebiliriz"
Bunu 365 kere daha paylasirsan inanabilirim

bu saatten sonra izlemeden oyuncu alacağımızı düşünmüyorum. şu adamın scout ekibinin takibinde olmaması imkansız.

Menajeri söylemiş işte son gün ben teklif ettim diye. Oyuncu profili verilmiştir menajerlere, son gün bakıp beğenmişler almışlar. Çok ucuza geldi zaten, scout transferi falan değil. Tutmazsa devre arası başkası alınır.
Ahmet Bulut, düzgün Türkçe kullanabilen birisi değil. Transfer gerçekleştiğinde de yazmıştım burada. Muhtemelen listemizde olan bir oyuncuydu, Gedson transferi olmayınca da Ahmet Bulut Gustavo'yu getirebiliriz demiştir ve transferi gerçekleştirdik. Futbolcunun geldiği takım bizim takımın sistemine benzer bir sistemle oynuyor, oyuncunun profili bizim defanstan çıkarken yaşadığımız problemlerin çözümünü barındırıyor. Bu kadar tesadüf olmaz. Gustavo da zaten bilinmeyen, gizli saklı bir futbolcu değil, adı son sezonunda büyük kulüplerle de anılmış, potansiyeli çok yüksek bir futbolcu. Muhtemelen Mendes'in de yakın arkadaşı Ahmet Bulut bu transferi bitirebileceğini iletti, teklif ettimden kastının bu olduğunu düşünüyorum. Dediğim gibi Ahmet Bulut düzgün Türkçe kullanan birisi değil, basit kelimelerle, kaba taslak anlatıyor anlatmak istediklerini. Çok takılmayın o cümlelere. Umarım potansiyelini sahaya yansıtır, gelişimini devam ettirir.

Menajer ya da degil beni bize olan uyumu ve bize katacagi guc iliglendiriyor. Ne olursa olsun sundan eminim, sirf menajer getirdi diye oyuncu almiyoruz artik hatta gecen senede yapmadik bunu Yedlin haric. Gunun sonunda, degerlendirilmesi son dakika yapilmamis ancak Gedson son dakikaya zorlandigi icin Gustavo'da son dakika transferine kalmistir. Biz yine Gedson'u alacagiz bir sekilde ki cok net ihtiyacimiz olan o. Ha Gustavo aslan cikar, onu aratmaz, bu da isimize gelir elimiz guclenir. Benfica'ya "sen bilirsin karsim" cekeriz.

Üst Alt