#12 Gustavo Assunçao - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yetersiz miydi yoksa şans mı verilmedi bunu bilemeyeceğiz. Ancak PVA'nın orta saha oynadığı, Arda'nın bile o fizikle sonradan oyuna girdiği bir takımda 1.5 maçtan fazlasını hak ediyordu diye düşünüyorum. Belki klasik bir 6 numara değildi, fizikli ve rakibi bozabilecek ancak ayağı ve top tekniği temiz bir futbolcuydu. Bundan sonraki kariyerinde başarılar.

ilk yorumlara bakin, herifin fm profili hepimizi yanildi, wonderkid falan denildi, Gedson’Dan daha potansiyali diyenler vardi

Cocuk 1 Mac bile oynamadi

Garip 1 transferdi

2 maçtır izliyom da orta sahaya 1 türlü sertlik katamıyo maçlarda.Pas yönünden olsun pressi olsun bu gibi özellikleri iyi ama ortaya sahaya sertlik katamadıktan sonra 1 işe yaramıyo.Takıma Santiago Colombatto geldiğinden bu yana ona da etkisi olmuş ama dediğim gibi bu özelliği olmadan iş yapamaz.Bence kariyerinde geri 1 adım atıp Fransa 2. Ligi'ne veya İtalya 2. Ligi'ne gitmeli.Kiralık veya bonservisiyle bu transfer onun işine yarayacaktır.Daha 22 yaşında gelişebilir diyorum ben böyle 1 transfer yaparsa kendisi..

2 maçtır izliyom da orta sahaya 1 türlü sertlik katamıyo maçlarda.Pas yönünden olsun pressi olsun bu gibi özellikleri iyi ama ortaya sahaya sertlik katamadıktan sonra 1 işe yaramıyo.Takıma Santiago Colombatto geldiğinden bu yana ona da etkisi olmuş ama dediğim gibi bu özelliği olmadan iş yapamaz.Bence kariyerinde geri 1 adım atıp Fransa 2. Ligi'ne veya İtalya 2. Ligi'ne gitmeli.Kiralık veya bonservisiyle bu transfer onun işine yarayacaktır.Daha 22 yaşında gelişebilir diyorum ben böyle 1 transfer yaparsa kendisi..
olum bunu niye izliyorsun hala :asd:

Ben bir ölür bin doğarım
bu sen misin?
ya%C5%9Fas%C4%B1n%C4%B1rk%C4%B1m%C4%B1z-%C3%A7inebedelk%C4%B1rk%C4%B1m%C4%B1z.gif

Üst Alt