#12 Luksa Andric - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#12 Luksa Andric

Cevap: #12 Luksa Andric

Bence yolları ayırma zamanı geldi.Kendisini seven biriyim ama daha istikrarlı,daha dominant bir pota altı oyuncusu alınmalı yerine.

Ah Ermal deyip iç geçiriyorum.

Adaş 1 aydır her çeşit kadroyu kurdum, Shipp Türk olabilse net çok güzel kadrolar çıkıyor ama lanet olsun o kural da bizi buldu. Shumpert değil Türk peygamber olsa şu performansıyla kalmamalı, diğer devşirmeler de hep çöp gibi geliyor ama Shumpert'tan faydalı olurlar.

Fiyat-performans bakımından bence iyiydi,hücumda eksikleri yok mu var sırtı dönük oyun,orta mesafe şut vb... zaten avrupalı 5 numara bulmak zor olan da Krstic,Vazquez 1-1.5 milyon dolardan başlıyor.Kalırsa açıkçası sevinirim ilk geldiği zamana göre büyük gelişim var devam ettirebilir.

emekleri için teşekkür ederiz içerdeki oly ve cska maçlarında çok iyiydi. yaptığı perde faulleriyle hatırlanacak :)

Krstic'i salak ettiği maç gözlerimin önüne geliyor ama Beşiktaş maçında yaptığı.. İstikrar sorunu. Hayırlısı, ben unutmayacağım kendisini.

Andric çok maçta katkı verdi bize umarım bundan sonra gideceği takımda başarılı olur. :tiphat:

Üst Alt