#13 Alex Telles - Sayfa 206 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Olm ne anlatiyon cidden sacmaliyon. Kim hangi konuda ne düsünüyor, ne oldu? Sana simdi batan veya seni rahatsiz eden nedir onu bile cözmüs degilim.
Adam tebrik mesaji atmis ister begen begenme ama öyle önceden yargilayici sekilde konusmak ne alaka? Bu kulüpte oynadi diye mesaj mi atmak zorunda? Asil dua et mesaj atiyor adam, yine unutmamis tebrik ediyor. Drogbanin ismi tüm türk kulüplerin üstündedir dünya sartlarinda. Drogba gibi marka Galatasarayi tebrik etmek zorunda degil.
Roberto Carlos Fenerde fln oynadi, görüyonmu bugün Fener hakkinda mesaj attigini? Manasiz sekilde sorun yaratiyon simdi de baska yerlere cekiyon.

Yoo gayet doğru şeyleri yazıyorum.6 ay boyunca kasmayıp sadece cl maçlarında kendini gösteren,Chelsea maçını başlamadan kafada bitiren ertesi sene transfer şikesi yapan,1200 tane frikiği egosu için hiç eden böle liste uzayabilir sevmemek için çok neden var

Ayrıca sana bir örnek vereyim ;

Şu maçı hatırlıyor musun ? Kazanma ihtimalimizin olduğu maçta Drogba attığı golden sonra bu sevinci yapmıştı.Hatta yanına gelen Bruma bile ne yapıyorsun bırak şov yapmayı gibi Drogba'yı sürüklemişti

Maalesef bize gelirken takıma bir şeyler kazanmaya değil egosunu tatmin etmeye gelmişti

Gerçeği ise şudur ;

Cok da seyapilacak bir sey degil GSC'de herkese cop deniyor

Ben de mesela inatla kimseye cop demiyorum

Tarik Camdal'dan iki sezon onceye kadar medet ummus adamim

Tarık mal olmasaydı, para düşkünü olmasaydı, belki büyük takımlarda değil ama Veysel Sarı gibi Kasımpaşa, Konyaspor gibi takımlarda yıllarca birinci sağ bek olup 3-4 yılda bir milli takıma bile çağrılabilirdi. Adam inatla yatıp çürümeyi seçti. Artık bir şey de olmaz zaten.

Qmk94t.png

O artık, uzaklaştıkça büyüyen; büyüdükçe de uzaklaşan 1 balık....

3.350.000 Euro olarak bakıyorum kendisine. 30+ bir fiyata gider umarım.

Direkt açığımızı kapatıyor şu an Ndiaye bedelsiz kiralanırsa.

Yoo gayet doğru şeyleri yazıyorum.6 ay boyunca kasmayıp sadece cl maçlarında kendini gösteren,Chelsea maçını başlamadan kafada bitiren ertesi sene transfer şikesi yapan,1200 tane frikiği egosu için hiç eden böle liste uzayabilir sevmemek için çok neden var

Ayrıca sana bir örnek vereyim ;

Şu maçı hatırlıyor musun ? Kazanma ihtimalimizin olduğu maçta Drogba attığı golden sonra bu sevinci yapmıştı.Hatta yanına gelen Bruma bile ne yapıyorsun bırak şov yapmayı gibi Drogba'yı sürüklemişti

Maalesef bize gelirken takıma bir şeyler kazanmaya değil egosunu tatmin etmeye gelmişti

Gerçeği ise şudur ;

:confused::confused:

Üst Alt