#13 Alex Telles - Sayfa 220 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Duran top dışında bir numarası yok. Önceden de tutmazdım. 4 yıldızı taktığımız sezonda bir TS deplasman maçı var. Yusuf Erdoğan yeteneksizi madara ediyor bunu. Karşısında ayakta kalamıyor... Açın izleyin.

Feghouli gibi adam göbeğiyle bile bunu madara etmişti Arena'daki Porto maçında.

Transfermarktta değeri yarı yarıya düşmüş. Niye oynatmıyor M.United bunu?
Alex Telles 'in transfer edileceği sezon L.Shaw 'ın performansıyla şu L.Shaw 'ın performansı arasında dağlar kadar fark var, Alex Telles o zaman belki de as sol bek olarak transfer edilmişti ManU 'ya hatta ligin ilk maçlarında da oynayarak başladı ama hem Telles 'in hem L.Shaw 'ın performansı arasında dağlar kadar fark olması hem de koronavirüs 'ü sakatlığı derken formadan bayağı bayağı uzak kaldı

Geçen sene en son bir Leicester maçında izledim Alex Telles 'i tamam hala duran toplarda muazzam bir tehdit, hala savunması çok zor toplar gönderiyor ceza sahasına ama Leicester maç boyunda işin defans tarafında felç etti resmen Telles'in olduğu Man'u defansının sol tarafını işin mücadele ve defans tarafından çok uzakta bir oyuncu Alex Telles olsan bile EPL 'nin zirvesinde oynatmıyorlar

Alex Telles 'in transfer edileceği sezon L.Shaw 'ın performansıyla şu L.Shaw 'ın performansı arasında dağlar kadar fark var, Alex Telles o zaman belki de as sol bek olarak transfer edilmişti ManU 'ya hatta ligin ilk maçlarında da oynayarak başladı ama hem Telles 'in hem L.Shaw 'ın performansı arasında dağlar kadar fark olması hem de koronavirüs 'ü sakatlığı derken formadan bayağı bayağı uzak kaldı

Geçen sene en son bir Leicester maçında izledim Alex Telles 'i tamam hala duran toplarda muazzam bir tehdit, hala savunması çok zor toplar gönderiyor ceza sahasına ama Leicester maç boyunda işin defans tarafında felç etti resmen Telles'in olduğu Man'u defansının sol tarafını işin mücadele ve defans tarafından çok uzakta bir oyuncu Alex Telles olsan bile EPL 'nin zirvesinde oynatmıyorlar
Kendisini brezilyadan avrupaya getiren klübüne fedakarlık yapmak isterse klübümüze bekleriz

Kendisini brezilyadan avrupaya getiren klübüne fedakarlık yapmak isterse klübümüze bekleriz
Ne kadar doğrudur bilemem reis ama Telles 'in sözleşmesi bitmeye yakından onunla ilgilenen takımlardan 6 mil.€ maaş talebi vardı, hani ManU ben artık istemiyorum Telles'i alın bedava götürün dese bile yaklaşık olarak 6 mil.€ maaş alıyor bu adam

Ki tutup kiralamaya çalışsak bile 2 mil.€ filan kiralama bedeli ister sanırım Telles için ManU

31 yaşındaki PvA 'un ne kadar yanlış transfer olduğuna inanıyorsam Alex Telles 'İn de şu mağliyetler ile gelmesi en az o kadar yanlış bir transfer olur bana kalırsa. Artık bizim yeni Sacha Boey 'ler peşinde olmamız gerekiyor veya Alex Telles gibi potansiyelinden çok emin olduğun Brezilya liginden Güney Amerika'dan yeni Alex Telles'lerin peşinde olmamız gerekiyor

Mesela Rennes 'de Faitout Maouassa var 23 yaşında 2017/2018 sezonundan beri Lig 1 'de tertemiz oynuyor büyük ihtimalle EPL 'ye transfer yapacağı konuşuluyor yine Lig 1 'de Brest forması giyen Romain Perraud vardı Southampton'a transfer yaptı bizim tam olarak peşinde olmamız gereken profil budur. Perraud 'u Brest 2 mil.€ bonservisle almıştı 20 yaşında şimdi 12 mil.€ bonservisle sattılar EPL'ye , Rennes Maouassa 'yı 19 yaşında 7 mil.€ bonservisle almıştı şimdi Bundesliga ve EPL takımlarıyla adı anılıyor

Bizim Perraud 'u 20 yaşında Brest'e giderken 2 mil.€ piyasası varken peşinde olmamız lazım, Maouassa 'yı 19 yaşında keşfedip Galatasaray 'a getirmemiz lazım yani Alex Telles 'de yaptığımız gibi o oyuncuyu Avrupa piyasasına bizim sunuyor olmamız lazım

Üst Alt