#13 Dany Achille Nounkeu - Sayfa 260 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fikrimle katilmiyorsan neden katilmadigini söyle

aksi taktirde bos yorum yazma

:ka21:
Kusura bakmada bizim eski tartismalar bi aklima geli verdi ve gercekten 2 saat falan surdugunu hatirliyorum, tekrar kafami yormak istemiyorum gereksiz yere cunku 2 kisi bir konuda tartisacaksa ilk once o 2 kisinin dusuncelerinden ziyade karsi tarafin argumanlari anlayip bir analiz edebilmesi lazim o yuzden gerek yok :)

Sen istedigin yorumu yaz ben sirf baska bir pencereden giris yapayim dedim :rolleyes-99:

Kusura bakmada bizim eski tartismalar bi aklima geli verdi ve gercekten 2 saat falan surdugunu hatirliyorum, tekrar kafami yormak istemiyorum gereksiz yere cunku 2 kisi bir konuda tartisacaksa ilk once o 2 kisinin dusuncelerinden ziyade karsi tarafin argumanlari anlayip bir analiz edebilmesi lazim o yuzden gerek yok :)

Sen istedigin yorumu yaz ben sirf baska bir pencereden giris yapayim dedim :rolleyes-99:

o zaman hiç birsey yazmasaydin keske. :)

BKfeYrbCAAAG_aF.jpg:large

Reis.

lille chedjou'yu B takımından çıkardı... 6,5M'a bize sattı...
yerine 2,5M'a kjaer'i aldılar... sonra 8m'a fenere sattilar...

peki kjaer'in yerine kimi aldılar??? 2,5M'a Civelli'yi aldılar...

dany gidiyor evian da takır takır oynuyor... ama bize sorsan çöp...

fransızlar mı salak???? biz mi salağız... çözemedim gitti...

lille chedjou'yu B takımından çıkardı... 6,5M'a bize sattı...
yerine 2,5M'a kjaer'i aldılar... sonra 8m'a fenere sattilar...

peki kjaer'in yerine kimi aldılar??? 2,5M'a Civelli'yi aldılar...

dany gidiyor evian da takır takır oynuyor... ama bize sorsan çöp...

fransızlar mı salak???? biz mi salağız... çözemedim gitti...
Ben hem Fransiz hem Türküm ama Almanlar daha akıllı :D

almanların konuyla ilgisi olmadığı için değerlendirmeye almadım... :)

dany hakkında ne diyorsun leo??? fransa'dan bildir bize...
Ben Laxou Sapinière de oynadım 2003-2005 arası o zaman 12 yasindaydim dany u18 e yeni gelmişti 6 ay bile oynamadan hemen metz 2 yıllık kontrat imzaladı ama metzde tutunamadi cok kırmızı kart ve sakatlik yaşadı. O zaman ön libero oynuyordu az çok hatirliyorum hatta dalga geciyorduk kafasiyla takim zaten zenci doluydu pek hatırlamıyorum dany i. Ama ben beğeniyorum benim gözümde Chedjou dan iyi. Adam akıllı bir menajeri olsaydı çok farklı yerlerde olabilirdi. Sivastaki Da Costa yi da tanırım saint max a geçtiğimde orda oynuyordu odunun tekiydi kaç kere maymuna cevirmistik benim o zaman Strasbourg B de oynayan kuzenle. Babası çok zengindi 120 bin euro para verdi bizim burdaki Pazarcıkli Menajere profesyonel yaptılar sonra nancy e soktular torpille adam bir kupa maçında gol attı hemen psv kitlediler bize karsida oynamisti inamatoyu sakatlamisti hatta bana forma getir demistim gitmis orhan ak in formasini almış. 10 milyon euro ya yakin para götürdü hic bisey yapmiyarak ama simdi sivasta sasirtiyor beni eskisine gore müthiş oynuyor. N'diaye, Nguemo, Chretien hepsini tanirim menajerleri pazarcikli hepsinin. Bunuda neden anlattiysam anlamadım neyse Dany kalmali bence.

Ben Laxou Sapinière de oynadım 2003-2005 arası o zaman 12 yasindaydim dany u18 e yeni gelmişti 6 ay bile oynamadan hemen metz 2 yıllık kontrat imzaladı ama metzde tutunamadi cok kırmızı kart ve sakatlik yaşadı. O zaman ön libero oynuyordu az çok hatirliyorum hatta dalga geciyorduk kafasiyla takim zaten zenci doluydu pek hatırlamıyorum dany i. Ama ben beğeniyorum benim gözümde Chedjou dan iyi. Adam akıllı bir menajeri olsaydı çok farklı yerlerde olabilirdi. Sivastaki Da Costa yi da tanırım saint max a geçtiğimde orda oynuyordu odunun tekiydi kaç kere maymuna cevirmistik benim o zaman Strasbourg B de oynayan kuzenle. Babası çok zengindi 120 bin euro para verdi bizim burdaki Pazarcıkli Menajere profesyonel yaptılar sonra nancy e soktular torpille adam bir kupa maçında gol attı hemen psv kitlediler bize karsida oynamisti inamatoyu sakatlamisti hatta bana forma getir demistim gitmis orhan ak in formasini almış. 10 milyon euro ya yakin para götürdü hic bisey yapmiyarak ama simdi sivasta sasirtiyor beni eskisine gore müthiş oynuyor. N'diaye, Nguemo, Chretien hepsini tanirim menajerleri pazarcikli hepsinin. Bunuda neden anlattiysam anlamadım neyse Dany kalmali bence.

Dany'i seviyorsan evlatlik verebiliriz sana Leo.

Biraz Nostalji...

"Babaya bak babaya" | Spor Haberleri

Galatasaray’ın dün sabah yapılan antrenmanında teknik direktör Fatih Terim tarafından en çok
uyarılan oyuncu yine Kamerunlu stoper Dany oldu. Arkadaşlarının ‘Baba’ lakabını taktıkları siyahi
savunma oyuncusu, çift kale maç sırasında yaptığı hatalarla hocası Fatih Terim’i oldukça kızdırdı. Bir ara arkadaşlarının “Baba pas ver” diye Dany’e seslenmeleri üzerine hemen devreye giren Terim,
Kamerunlu oyuncuya göndermede bulunarak, “Ne Babası? Baba pası direk rakibe veriyor. 5 pasın 4’ü rakipte” diyerek sitem etti.

Dany, aka BABA, aka the Easton Assasin...

iste-penalti-pozisyonu-5703709_o.jpg

dany_nounkeu_penalti_pozisyonu_galatasaray_besiktas_yerde.jpg

Adam tam bir Galatasaray'lı.

İlk sene efsane oynadı bizde çaktırmadan. İkinci senesinde düştü takım gibi performansı düzenli oynamadığı için gönderdik Beşiktaş'a. Orada da görevini yaptı aslan parçası. :D

Adam tam bir Galatasaray'lı.

İlk sene efsane oynadı bizde çaktırmadan. İkinci senesinde düştü takım gibi performansı düzenli oynamadığı için gönderdik Beşiktaş'a. Orada da görevini yaptı aslan parçası. :D

Bize yaptigi o hamle ile 25 Milyon dollar para kazandirdi Ulu Reis. Coluguna cocuguna küfür etmeden düsünecekti, bejeke tarafrari.

Üst Alt