#13 Dany Achille Nounkeu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Dany Achille Nounkeu

TSL de adam gibi alınacak en sağlam defans oyuncusunu almışız hala laf edenler var.Serdar Kesimalı mı alsaydık yada Bekiri ? Egemen mi rahatlatacak sizi ? Saçma sapan kazma bir yerli alsak mutlu mu olacaktınız ?

Sorunda orda zaten kardeş,bu adam tsl oynayamaz kontenjana takılır ,şampiyonlar ligini yazmaya gerek yok ..Eeee o zman ne mikime aldınız demezlermi adama ??

Hayır yıllık ücreti Ceyhun Gülselam kadar elemanın.Ujfa ve Semihi 50 maç oynatamayacağımıza göre, rotasyonda çok çok işe yarayacaktır.

Şimdi soruyorum Cl maçında Hakan-Semih-Dany-Eboue ya da diğer alternatifler içinize siniyor mu??

Açıkçası tsl şartlarında iyi transfer ancak şu an en iyi defanslardan biri olan Sivok'un halini görüyoruz Avrupa şampiyonasında.

Benim içime çok sinmedi açıkçası.Rotasyon için diyoruz da madem bunun için bir adama 3.5 milyona yakın bonservis veriyoruz direk oynayabilecek transferler için 8-9 u çıkartmamız gerek artık gözden.

Umarım çok başarılı olur, yaşı itibariyle uzunca yıllar bizde oynayabilir veya daha iyi bir fiyata satabiliriz. Bu forumda Melo ve Muslera transferlerinden sonrada eleştiriler vardı daha sonra herkesin beğenisini kazandı oyuncular. Önce bir lig - CL başlasın ondan sonra yargılamak daha mantıklı.

Keşke Bilica'nın Sivas'ta oynadığı dönemde taraftarımız düşüncesini öğrenebilecek mesajlar olsaydı.Türkiye standartlarında iyi diyerek transfer yaparsak işimiz yaş.Bu oyuncu yabancıysa bittik zaten.Birde şu oyuncuyu aldık övün diyen tipler var.Bizim düşüncemiz olamaz,beğenmeme gibi lüksümüz olamaz. :)

Keşke Bilica'nın Sivas'ta oynadığı dönemde taraftarımız düşüncesini öğrenebilecek mesajlar olsaydı.Türkiye standartlarında iyi diyerek transfer yaparsak işimiz yaş.Bu oyuncu yabancıysa bittik zaten.Birde şu oyuncuyu aldık övün diyen tipler var.Bizim düşüncemiz olamaz,beğenmeme gibi lüksümüz olamaz. :)

ben hatirliyorum bilicayi kacirdik diye aglayanlar vardi

birazdan danynin pozisyon hatalarini herkesin yuzune cakacagim. forumda her zamanki gibi futbol kitligi var, hizli kosan ya da iyi top suren adam otomatikman iyi topcu oluyor baska hicbirsey yapmasina gerek yok

Bilica kapanan takımın futbolcusu , her söylüyordu büyük takımda ne yapacak acaba diye. Ama Gaziantepspor Sivasspor gibi oynayan bir takım değil. Hemen hemen tüm maçlarda çok pas yaparak oynar Nurullah Sağlam döneminden beri. Büyük takımlar gibi oyunu karşı tarafa yığarak oynar ve geride çok açık alan bırakır. Bu açığı Danny ile kapattıktan sonra zaten Antep büyük bir çıkış yapmıştı hatırsanız.

birazdan danynin pozisyon hatalarini herkesin yuzune cakacagim. forumda her zamanki gibi futbol kitligi var, hizli kosan ya da iyi top suren adam otomatikman iyi topcu oluyor baska hicbirsey yapmasina gerek yok

Dany hakikaten en olmadık yerde saçma sapan hatalar yapan bir oyuncu bunu inkar edemem.

Ama kumaşı iyi, sağlam bir elden geçirilirse defansta sakatlık olursa ne yaparız korkumuzu giderir fikrindeyim.

BAK BENDE o konuya getircektim. hızlı olan topcular begeniliyor forumda oyun zekasına hic bakılmıyor. örnek hamit. neymiş yavaşmış. lan böyle adammı begenilir. danny hem riskli bir transfer hemde 3.300bin euro bu adam icin cok.

Üst Alt