#13 Emre Taşdemir - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#13 Emre Taşdemir

geri kazanmak için yaşı geçmiş değil 95li kendisi.. çok övülen geç parlayan abdülkadir parmaktan 1 yaş kadar genç bile.

en azından rotasyonda olması için kazanmalıyız bu adamı ama zor tabi

İyi bir oyuncu ama bu seviyelerde Emre Taşdemir'in iyi olmasını pek bekleyemeyiz. O yüzden acilen kafa olarak bu takımda alternatif değil birinci sol bek olmaya özen göstermeli.

Benim düşüncem bunu özel kampa aldılar çünkü hala güçlü değil, fizik idmanlarıyla güçlendirmeye çalışıyorlar, dikkat edersen oynadıkları maçlarda bacakları falan çok zayıf duruyordu.

Zaten kendi de zamana ihtiyacım var demişti, 2 yıl top oynamamak çok geriye götürür oyuncuyu.
Yani mantıklı geliyor dediğin gibi birşey olması, çünkü herif geçen sene oynamasa bile kadroda oluyordu şimdi hakkında sakatlık haberi olmamasına rağmen kayıp.
Adam komple kağıt gibi ince inş. böyle birşey yapmayı düşünmüşlerdir, ben bu heriften biraz beklentiliyim :)

Yani mantıklı geliyor dediğin gibi birşey olması, çünkü herif geçen sene oynamasa bile kadroda oluyordu şimdi hakkında sakatlık haberi olmamasına rağmen kayıp.
Adam komple kağıt gibi ince inş. böyle birşey yapmayı düşünmüşlerdir, ben bu heriften biraz beklentiliyim :)
Bursa döneminde net iyidi.

Hatta Terim Milli takıma çağırmıştı zaten dikkat edersen aldığımız yerliler hep patlama yapması beklenen, potansiyeli yüksek görülen ama geriye gitmiş oyuncular.

Adem
Jimmy
Şener
Taylan
Emre
Ömer

Akbaba hariç hepsi böyle.

Bu Herif ya Kronik Sakat ya da kendine hiç bakmıyor Bursadada Böyleydi.Bize Geldi İki Kere Antrenmanda Sakatlandı.Antrenmanda sakatlanmanın tek açıklaması var.Kendine İyi Bakmıyor.Düzgün Yaşamıyor.Gecelere Akıyor.Bunları Bırakmazsa İyileştikten sonra 1-2 maç oynar yine sakatlanır.

Üst Alt