#13 Emre Taşdemir - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#13 Emre Taşdemir

Bu herif altyapıda neden oynuyor. Adam da öyle bir ego var ki altyapi maçında beknaz penaltiyi almış kullanmak istiyor çocuğun yüzüne bile bakmadi gitti kendisi kullandi. Altyapida gol atınca kral oldu tabi. Bu oynayacağına alt yapıdan bir genç oynasın.

PVA'nin sezona baslangici, ve orta saha ve hucumda maksimum yabanci ihtiyaci dolayisiyla, bu arkadasi goz ardi etmemek lazim diye dusunmeden edemedim. Oynayabildigi maclarda bir Omer kadar cop performans hatirlamiyorum kendinde. Bolca sakatlanmasi problem.

Rezerv Lig'de oynuyor. Sakatlık yok şimdilik. Gider mi bilmiyorum ama gitmezse ve tabii ki sakatlanmazsa PVA'dan daha iyi bir sol bek kendisi. Ama işte futbol oynayamıyor adam sakatlıklardan. :D Bakalım en kötü rezerv ligde hazır tutalım kendisini bir yere göndermezsek.

Ömer gittiyse kadroda üçüncü sol bek olarak kalması sürpriz bile değil şu an. Hakkında hiç transfer haberi yok.

Gitsin. Adami 2-3 kere oynatirsan 1 ay sakatlaniyor. Öne kosu yaptigi an, 30. dakikada bile geriye kosacak hali yok gibi oluyordu bazi maclarda.

Kazim, olmadi biraz kreatif olup Abdülkerim ve ya Berkani sol beke atariz.

Üst Alt