#13 Emre Taşdemir - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#13 Emre Taşdemir

Heh bunu beğendim bu oynar bizde dedim gitti adelesi çekti o ara.
aylarca kadro disi kalan 36-37lik atibanin reges fernandodan daha iyi oynamasi

2 senedir top oynamayan emre tasdemirin yedek sol bek diye aldigimi göbekli ömer bayramdan daha fit olmasi ve daha iyi top oynamasi

2 senedir yerlerde sürünen selcugun galatasaray orta sahasini toparlamasi

futbol garip bi oyun.

Ben beğendim bu çocuğu. Ömer Bayram ve Linnes gibi geri dönüşlerde aksamıyor. Hızı ve sürati güzel. Ancak sakatlıkları sebebiyle topla çok ürkek, çekingen top oynuyor. Tekrar özgüven kazanması lazım.

Top kontrolünü ve sürekli ofansif olarak boş koşu yapmasını ve ortalarını beğendim , ayağı temiz , hızlı ve iyi orta yapabilen bir oyuncu.

Kademe anlayışını geliştirir , fizik mücadelelerde de ayakta kalırsa iyi bir sol bek kazanmış oluruz.

Boşa iyi kaçtı Allah için ama Selçukun mükemmel pasları o da etkili kullanamadı.. Artık maç ritmi mi yok yoksa beceriksiz mi bilemedim.. Dün sağlam bir sol bek olsa ilk yarıdan 2 asisti vardı.. Yine de yedekte dombiliyi göreceğime her türlü emreyi görmek isterim..
Seneye umarım Süleyman luş kardeşimizi de monte ederiz o bölgeye..

orta açan bi bek bulamayacağız galiba. ortada 1 kişi var bu orta açacakta defans hata yapacakta bizimki vuracak. tabi beklerin totosunu geçebilirse o da. orta açabilen veya aklıyla oynayan oyuncu bulamadık suralara. mariano-linnes ikilisi iyi mesela. sol bek için de bi tandem yapmamız lazım.

orta açan bi bek bulamayacağız galiba. ortada 1 kişi var bu orta açacakta defans hata yapacakta bizimki vuracak. tabi beklerin totosunu geçebilirse o da. orta açabilen veya aklıyla oynayan oyuncu bulamadık suralara. mariano-linnes ikilisi iyi mesela. sol bek için de bi tandem yapmamız lazım.

icimizden cozemiceksek ,altyapi felan hatayin solbeki iyi orta yapiyor ,fizigi ,hizi da iyi.

Üst Alt