#13 Emre Taşdemir - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#13 Emre Taşdemir

bu oğlan bir ara hakikaten hücumda aklıyla oynayıp yerden penaltı çizgisine, yaya filan oynuyordu. gol atamasak da ciddi tehlikeyle kontrayı eksiltiyorduk. bugün icardi'yi hedef belirlemiş bütün topları onu atmaya çalıştı, bulacak yetenek olmadığı için de her dönen topta kontra başlattı. gider mi bilmiyorum sonuçta adı batasıca yabancı sınırı yüzünden uğur'u sivas'tan, güray'ı dandik antalya'dan bile koparamıyoruz ama kalırsa da bu malca 45 dakikası otomatik portakal'daki işkence gibi gözleri bağlanarak tekrar tekrar izletilmeli.

Emre iyi degildi fakat Geraldo’yla basedecek tek adam var kadroda oda Boey. Maca tabiki Dubois ile baslamak lazimdi ama oda caresiz kalabilirdi Geraldo yorulmadan. Kerem daha cok yardim etmeliydi.

Rashica Boey önündeyken gene ortalama ama sola geçince direk sol bek gibi oynuyor Emre'nin açıklarını kapatmaya çalıştıkça ön tarafı bomboş kalıyor.

Rashica asla ve asla bizim takımın kanat oyuncusu değil..İstekli cok yönlü olabilir ama dümdüz bir topçu ne çalım var ne hız ne düzgün orta açıyor ne sutu iyi bu kadar düz bir adamı yeni visca diye yutturmaya calistilar.. Bu herif bizde en fazla yedek olur o da yabancı siniri olmazsa ve 3 milyon gibi bir fiyata alınırsa..

Emre iyi degildi fakat Geraldo’yla basedecek tek adam var kadroda oda Boey. Maca tabiki Dubois ile baslamak lazimdi ama oda caresiz kalabilirdi Geraldo yorulmadan. Kerem daha cok yardim etmeliydi.
2.yarı geraldo hiç birşey yapamadı sağ bek dubois bile durdurmayı başardı.ilk yarıda her pozisyonda o taraf boştu ve abdulkerim çıkmak zorunda kaldı geraldoya

Üst Alt