#13 Emre Taşdemir - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#13 Emre Taşdemir

Kendisine ön yargılı yaklaşmıştım ama beni yanılttı şu ana dek. Elbette bu seviye çok ölçü değil ama yine de Ömer'den çok daha kaliteli olduğu açık ve net.

Ön yargılı yaklaşmamın sebebi asla kalitesi değildi zaten. 3 seneye yakın zamandır doğru dürüst maçı yoktu. Bu sebeple bu senelik alt lig takımına kiraya verilip maç temposu kazanması istemiştim. Hala dediğimin arkasındayım o ayrı. Ancak Ömer hamlesinin ne kadar gereksiz olduğu da görüldü.

Ulan şu herif alındığında ne yaygara koparmıştı bazı malum kesimler. Terim kazığı vs diye. O kazık başka birilerine girmiş gibi görünüyor şu an.

Sakatlanmaz ise önümüzdeki yıllarda sol beki devrelacak yeteneği var. Kumaşı belliydi gelirken bize.

O kazık Semih ile yine bize girdi malesef.
Her insanın kör noktaları olur. Alanında en iyi olman bunu değiştirmez. Ömer Bayram ve Semih konusunda FT'i ben de defalarca eleştirdim ve eleştirmeye de devam ediyorum. Fakat bazı şahıslar var bu forumda ağzına kürekle vurasım geliyor. Bir oyuncu kötü çıkarsa FT'e, iyi çıkarsa X'e yazan sivri zekalar var. Yine bu şahıslar maç öncelerinde ve maç 0-0 gittiği sürece forumda FT nefretlerini kusuyorlar. Tabii maç sonu ortada yoklar. Bir GS'lı nasıl FT düşmanı olabilir ya? Ulan bu adam olmasaydı şu anda FB'de Aziz - Aykut ikilisinin heykelini dikmişlerdi, biz de muhtemelen kimsenin şeyine takmadığı BJK'ın durumundaydık.

Iyi orta yapabilmesi iyi. Bu gözler ne kadar cok boktan orta gördü bizim beklerden. Mariano falan bile bazen Sabriyin ortalarini aratmiyordu.

Gayet iyi oynadı bugün nagatomodan daha iyi bir bek bence biraz daha gelişmesi ve form kazanması lazım onun dışında sıkıntısı yok.
kardeş su topuna acil yönlenmeni öneririm

kulübümüzün su topu branşı var

ben emreyi izlerken tarık çamdalı özledim

karşısındaki rakip o kadar rahat orta açıyor ki

zaten ayağına gelen her topu rakibe veriyor

son derece berbat 1 transfer

ve göreceksin sezon sonu gönderilecek

beleş diye ve ya tutarsa diye yapılan bir transfer

kardeş su topuna acil yönlenmeni öneririm

kulübümüzün su topu branşı var

ben emreyi izlerken tarık çamdalı özledim

karşısındaki rakip o kadar rahat orta açıyor ki

zaten ayağına gelen her topu rakibe veriyor

son derece berbat 1 transfer

ve göreceksin sezon sonu gönderilecek

beleş diye ve ya tutarsa diye yapılan bir transfer
Önünde onyekuru gibi rezile rağmen 60 dakika ileri geri durmadan çalıştı sonra gücü bitti. Ortaları baya tehlikeli iyi pas yapan bir kanatla iş yapar bu maç özelinde nesini beğenmediğini anlamadım savunmasının iyi olduğunu söylemedim zaten gelişmeli yazdım oraya.

Önünde onyekuru gibi rezile rağmen 60 dakika ileri geri durmadan çalıştı sonra gücü bitti. Ortaları baya tehlikeli iyi pas yapan bir kanatla iş yapar bu maç özelinde nesini beğenmediğini anlamadım savunmasının iyi olduğunu söylemedim zaten gelişmeli yazdım oraya.
savunma berbat ötesi

hücum berbat

neyi iyi bu adamın merak ettim

bugün 2-3 tane palandökene açtığı ortalar dışında orta da açamadı

Üst Alt