#13 Oghenekaro Etebo - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Benim çalıştığım bir müdür vardı. Okula gelen her öğretmene daha ilk günden bir kulp takardı. Sonra adam ufak bir yanlış yapsa "ben dememiş miydim" derdi. Şimdi burada ki bazı arkadaşlarda ileriye yatırım amaçlı adama çamur atmaya başlamışlar. Zaten iyi çıksa kimse onlara bir şey demeyecek kötü çıksa onlar zaten kendi mesajlarını alıntılayıp burada pirim kasacak.

Ben açıkçası Seri'den daha eksik bir yanını görmedim oynadığı sürede, fazlasını gördüm ama. İleriye gitmeye çalışıyor en azından.

Sabırlı olalım, hemen kesip atmayalım. Kötü çıkma ihtimali da var ama aylardır top oynamamış adama barış özbek muamelesi göstermeye gerek yok.

bazi iskandinav uyruklu zatlar 4 senedir ilk 11e girememesine ragmen ove ove bitiremiyorsunuz, 20dk oyuna giren adam baris ozbek yapiyorsunuz. komik

Belli bir kalitesi ve potansiyeli var diye düşünüyorum aksine, tamam vasat altında kaldı ilk 17 dk’sında ama var adamda birşeyler. İleriye dönük oynuyor bi kere

Üst Alt