14. Geleneksel Yahoo Basketball Fantasy | Şampiyon Burak Karaduman & Uğur Özdil - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

14. Geleneksel Yahoo Basketball Fantasy | Şampiyon Burak Karaduman & Uğur Özdil

2023 2024 GSC adalet sezonunu şampiyon olarak tamamlayan takımımızı kutlarım. Başarımızda büyük emeği olan adalet savaşçısı murad yunuz ve sercan dostlarıma sonsuz sevgilerimi sunarım. Sevgi, dostluk ve adalet kazandı...

Bu görkemli ligin şampiyonluğunun amerikan sitesinin yazı turasına bırakılmayacak kadar değerli olduğunu düşünerek burak bey ile ortak şampiyonluğumuzu deklare ettik. Kupamız da federasyon başkanı sayın Murad Kuru tarafından ekibimize bu sabah takdim edilmiştir.

Gergin geçen futbol sezonunun aksine, aynı sertlikte geçmesine rağmen fair play ruhunu kamçılayarak finalin centilmence sonlandığı bu keyifli sezon, bize nba ve dostluğun ne kadar birbirine yakışan kelimeler olduğunu göstermiştir. Lige emek veren tüm dostlara selam ve şükranlarımızı sunarız.

2023 2024 GSC Fantasy Nba CoChampion's UngaBunga
KND

Ugurcanın zorla kupaya ortak oldugu hissini sezdim
Play off da beraberlik halinde higher seed wins olarak defaultlanmış ancak bugün yaşadığımız melün olay neticesinde başkanımız murad kuru burada ikili averaj seçeneğinin de olduğunu üzülerek öğrenmiştir. Takdir edersiniz ki gsc kamuoyunun da bu konuda bilgisi yoktur yani seçilmiş değil atanmış bir şıktır kendisi. Şampiyon belirleyecek güvenoyuna sahip bir şık asla değildir.

Başkanımız murad kuru "bilgim olsaydı ikili arasındaki matchup galibinin kazanacağı şıkkı işaretlerdim, bu kupa Uğurcan'ın hakkıdır." beyanında bulunmuştur ve kupamızı teslim etmiştir. Ben ise centilmenlik ve fair play ruhu adına burak beyi de mağdur etmemek için CoChampion's olmayı daha uygun gördüm.

Dostane ve kıyasıya bir rekabet içinde geçen bu görkemli sezonun pastasının üstüne çilek koymak da ıspanak koymak da mümkündür. Ben isterim ki bu güzel yarış ağızda acı bir tat bırakmaktansa adalet terazisinde tartılmış zeytin dalında servis edilmiş bir şölen tabağı gibi uzun yıllar gururla duvarımıza asacağımız şekilde resmedilsin. Gerisi halkın takdirine kalmış.
Tüm gayemiz budur, sevgi ve saygılarımla.

UngaBunga 🐒

Üst Alt