#14 Izet Hajrović - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Izet Hajrović

Bunu kim tavsiye edip aldirdiysa derhal istifa etsin. Hem futbolculugu hem karakteri kocaman 0. Yerli olacak olsa dahi yaramaz. Bunun yerine amrabat, berk vs oynasin.

3 kuruşluk adama 5 kuruş değer verirsen aradaki 2 kuruş için seni satar..geldiği takımda aç karnını zor doyururken sen milyon eurlar verirsen adamda kendini bi b.k sanır , ha ayrıc bu transferde yönetimden yada yönetime yakın birilerinin ciddi ciddi komisyon aldığını düşünüyorum..

allah o parayı yedirmeyi nasip etmesin hayroviç.burnundan fitil fitil gelsin inşallah. çoluğundan çocuğundan çıksın ben sana ne diyimki, allahın cezası. sen müslüman falan değilsin, sen bundan sonra Galatasaray taraftarının nefretisin bunu böyle bil.

Yıl 2014 olmuş müthiş kurumsal Galatasaray yönetimi hala bu tarz şeylerle uğraşıyor geçmişten de ders almıyor, gerçekten içler acısı bir durum. Hajrovic kafasında bir oyuncunun defolup gittiği iyi olmuş ancak yönetimin bu kadar iş bilmez olması ve gittikçe daha da saçmasapan hatalarla sürekli bizi geriye götürmesi oldukça düşündürücü.

izet-jpg.9798

Tipe bakarmisiniz

onu bunu bilmem ama yönetim içinde birileri mutlaka bu skandalın hesabını vermeli.üstelik bonservisine verdiğimiz paranın yanı sıra sözleşmesinden kaynaklanan durumdan dolayı tazminat ödeme gibi bir riskte var sanırım.yani neresinden bakarsan bak rezalet

Üst Alt