#14 Martin Linnes - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Db-N1wlWAAAgjld.jpg

Bunun en büyük nedeni rahmetli profesör var adı gelmedi aklıma derslerin tümden ingilizce verilmesi derdi İnşaat reklamlarına ba markalar Türk ama isimler hep ingilizce bu durum bence en büyük vatan hainliğidir.
Tamam'da ben Almanya'da dogudum ve yasiyorum. Ara sira kelimeler bilmezsem, unutursam pek kusuruma bakmazsin insallah. Zaten burada türkcemi de gelistirmeye calisiyorum, Galatasaray ile ilgili yazmaktan ziyade.

Tamam'da ben Almanya'da dogudum ve yasiyorum. Ara sira kelimeler bilmezsem, unutursam pek kusuruma bakmazsin insallah. Zaten burada türkcemi de gelistirmeye calisiyorum, Galatasaray ile ilgili yazmaktan ziyade.
Eyvallah lafım sana değil senin nezdinde durumu ortaya koymak. Almanya da durum nasıl onların dilinde de bu raddede bozulmalar var mı? (Profesör ün adı aklıma geldi Oktay Sinanoğlu)

Fatih Terim 'in eli değdiği adam alıp gidiyor kimsenin yüzüne bakmadığı adamlar Donk-Sinan ikilisiyle şampiyonluğa yürüyor şimdide Linnes parlıyor performansıyla ...

Üst Alt