#14 Martin Linnes - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hasan ali ve şenerin her ortası gol oluyo neredeyse.bizdeki bekler orta açamıyo ilginç.gerci orta açsalar kafayı vuracak kişi sayısı çok az.

Bu sene takımda kendini en çok geliştiren oyuncu. Fizik durumu çok iyi son haftalar müthiş oynadı. 3-4 senelik sözleşme yapılmalı.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayatımda gördüğüm en profosyonel oyuncu diyebilirim sesini bile duymadım desem abartı olmaz

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız

Martin Linnes beIN SPORTS'a konuştu: "İnanılmaz heyecanlı dakikalar yaşadık, kendimi çok şanslı hissettim. Sezona bakıldığında bu şampiyonluğu hakeden bir Galatasaray vardı. Hem ben hem tüm ekip çok çalıştık."

Martin Linnes: "Şampiyonluğun üç ana faktörü var. Ben ve takım arkadaşlarım faktörlerden bir tanesi diğer faktörlerden bir tanesi Fatih hocamızın geri gelmesi. Üçüncü faktör olarak da taraftarlarımızı da söyleyebiliriz."

-Fatih Terimin seni en çok etkileyen yönü nedir? Martin Linnes: "Fatih hocamızı bir özelliği ile söylemek yetmez. Karizması, tüm takımın ona duyduğu saygı sevgi ve bize aşıladığı özgüven."

Martin Linnes: "Bize her antrenmanda söylediği bir şey vardı "Siz çok iyi takımsınız yeter ki beraber mücadele edelim, her şeyin üstesinden gelebilirsiniz."

Martin Linnes: "İç sahada gösterdiğimiz olumlu performansın en önemli pay sahibi taraftar. Isınmaya çıktığımızdan itibaren onu hissedebiliyorsunuz. Duyguyu, güveni size veriyorlar."

Martin Linnes: "Eğer iyi performans göstermek istiyorsanız, kendi yeteneklerinizi öne çıkarmak istiyorsanız takımın da iyi oynaması gerekiyor. Takım iyi oynadığı zaman kendi yeteneklerinizi daha iyi sergileyebiliyorsunuz."

-Fatih Terim Linnes'teki neleri ortaya çıkardı? Martin Linnes: "Bize duyduğu güven bizim özgüvenimizi arttırdı bu da doğal olarak bizim de performansımızı arttırmamıza sebep oldu. Hocamız geldikten sonra ofansif olarak daha iyi katkı verdiğimi düşünüyorum."

Martin Linnes: "Bu sene 28 maç oynadım, geldiğimden beri en iyi performansım diyebilirim. Şampiyonluğun pay sahibi olmam beni çok mutlu ediyor. Hedefim sonraki sezon da üzerine koyarak devam ettirmek."

Martin Linnes: "Hem bu şehirde yaşamaktan dolayı hem burada olmaktan dolayı ailem ve ben çok mutluyuz. Burada mükemmel yıllar geçiriyoruz."

-Muslera'yı tek kelime ile özetleyebilir misin? Martin Linnes: "Muslera'yı tek kelime ile özetlemek gerekirse tam bir centilmen. Çok önemli bir kaptan, yeni gelenlerin adaptasyon sürecine çok yardımcı olan biri. Herkes tarafından saygı gören ve saygı gösteren birisi."

Martin Linnes: "Gomis'i profesyonel golcü olarak nitelendirebilirim. Her antrenmandan sonra ekstra çalışan bir oyuncu. Bu da zaten onu ne kadar profesyonel bir oyuncu olduğunu gösteriyor."

....
2999c4459538c1e613c82147324fe02f.jpg

Üst Alt