#14 Martin Linnes - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu adama ozguven pompalanmalı yav cok daha fazlasını yapabilexekken ısrarla haddini bilerek oynuyor.

brahimiden cok korkuyodum ama nagatomodan bile saglam durdu defansta.

hucumda da aslında baya yetenekli ama bi kendine guvensizlik var adamda yapabilecek kapasiteai varken daha etkili olamıyo

Bir pozisyon hata yaptı savunmada. Kötü yere çekti topu ve akabinde faul yaptı. Onun haricinde temiz bir performanstı.

Hücuma da elinden geldiğince destek verdi.

Cok temiz paslari yok mu yav
Pl seviyesinde seri paslar atiyor
3 sene oldu hala ortasaha oynatmayi akil edemedik :D
Aynen. Bi defa kötü hata yaptı ceza sahamızın önünde ama geri kalan sürede hep iyiydi.

Ben diyorum abi bu adam bizim modern 10 numaradan kat kat daha iyi oyun kurucu özelliklere sahip.

Orta sahada iyi işler yapabilir.

sent via GSC

Ya savunmada iyiydi eyvallah da hücumda çok tutuk.. Bir düzgün orta yap duvar pası dene mariano hücumda çıtayı çok yükselttiği için göz onu da arıyor.. Şu 2 adamın karışımı olsa var ya tadından yenmezmiş

Ilginc, kimse yazmamis yedigimiz gol ile alakali. Korner kullanilirken durdugu yerde kalsa kafa topunu cizgiden cikartacakti. Direk dibini birakip Musleranin eliyle uzanacagi yere hareket etti kafa vurusu oncesinde.

Bariz hata.

Ilginc, kimse yazmamis yedigimiz gol ile alakali. Korner kullanilirken durdugu yerde kalsa kafa topunu cizgiden cikartacakti. Direk dibini birakip Musleranin eliyle uzanacagi yere hareket etti kafa vurusu oncesinde.

Bariz hata.

Kral süper oynadı da bende bunu yazmaya gelmiştim. Maçın heyecanıyla oldu muhtemelen ama kaleci seni uzak direğe koymuş zaten, herif orada adam var diye diğer köşeleri daha çok kontrol edecek. Olduğu yerde dursa gol olmayacaktı zaten, heyecan diyelim ama maça mal oldu.

Hala takımın ilk sağ beki olmasına itiraz eden var mı? Taş gibi sağ bek, mariano falan hikaye, bu maçta oynasaydı nagatomonun kanadı gibi otoban yapardı brahimi orayı.

Bu adamın kapasitesi düşük falan değil bence, adam deplasmanda Brahimi'ye adım attırmadı. İçerideki kolay maçlarda Mariano oynayabilir ama onun dışındaki maçlarda bu adamın oynamaması komik olur. Ligin tartışmasız en iyi sağ beki şu an.

Üst Alt