#14 Martin Linnes - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Böyle oyuncuları seviyorum. Oynadıkları zaman da oynamadıkları zaman da takıma katkıları olan karakterli oyunculara fazlasıyla ihtiyacımız var, Linnes te onlardan bir tanesi.

Fener maçında o golü atıp sevinmesi ve sonunda maçı kazanamamış olmamız üzüldüğüm bir noktaydı. Linnes'in güzel golüyle 3 puanı almalıydık.

Umarım takımda kalır:tbr:

Sözleşmesi uzatılmadı dediğim için sözlükte linç yemiştim. Yahu bu kadar da kör olunmaz... Yabancı sınırı geliyorken bu sarışın vasata kontenjan ayıramayız. Onu da güzel akrabağalarını da iskandinavyada görmeye gidin.

Ağzıyla kuş tutsa da basacağız tekmeyi... Donka da ona da... Bize yıldız yabancı lazım böyle önder özen çakmaları değil...
Sen kimsin de tekmeyi basıyorsun hırbo? Seni kim adam yerine koyar da sana göre karar alır? Galatasaray formasını şerefle özveriyle terleten birine hakaret etmeyi gösteririz sana. Defol lan buradan kuş.

Sen kimsin de tekmeyi basıyorsun hırbo? Seni kim adam yerine koyar da sana göre karar alır? Galatasaray formasını şerefle özveriyle terleten birine hakaret etmeyi gösteririz sana. Defol lan buradan kuş.
:) Kime göre neye göre ? Sabri de kimine göre öyleydi... Ayrıca kuş da sensin genç... Sözleşmesi uzatılmayınca alırım bir dal da senden...

Sözleşmesi uzatılmadı dediğim için sözlükte linç yemiştim. Yahu bu kadar da kör olunmaz... Yabancı sınırı geliyorken bu sarışın vasata kontenjan ayıramayız. Onu da güzel akrabağalarını da iskandinavyada görmeye gidin.

Ağzıyla kuş tutsa da basacağız tekmeyi... Donka da ona da... Bize yıldız yabancı lazım böyle önder özen çakmaları değil...

Ugur sen misin?Ne guzel kurtulmustuk dusmanimiz Trabzon forumlarinda takiliyordun.Niye dondun yoksa oradan da mi atilmayi basardin?

Sen nasıl bir reissin ya arkadaş golde ki vuruş stilini yılların sol açıkları,forvetleri yapamazken sen o kadar soğukkanlı bir şekilde yaptın ki harbi reissin

Üst Alt