#14 Martin Linnes - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Norvecli Omer Bayram

Bu herif Turk olsa ne anasi kalmisti ne bacisi

Müthiş bir tespit.

neymiş çok dürüstmüş, çok efendiymiş.Hepsine eyvallah..Bunlar çok güzel özellikler..Ama sahada biraz konuşmakda lazım.Hak aramakda lazım. Hırslı olmakda lazım. sahada hak arama noktasında ruh gibiler.

burada öyle abartılı yorumlar varki inanılır gibi değil.Hani ben başka maçlarımı izliyorum acaba diyorum.

bu adam bu takımda banko sağ bek oynar mı oynamaz mı ona kara vermek lazım.Yoksa ileride değişebilecek yabancı statüsünde alternatif olarak hiç gerek yok. Yabancı sınırı değişmez o zaman yıllığı uygun olursa alternatif olarak devam edebilir.
Bence kesinlikle ilk 11 oyuncusu olamaz.

Tekrar ediyorum yabancının sınırsız olduğu yerde yedek olarak kalır yabancı sınırının olduğu yerde ilk yollanan olmali

Ben bu adamın sene başından beri kötü oynadığı tek maç hatırlamıyorum, Messi gelse bir bok bulursunuz muhtemelen. Adam takımın en istikrarlı oyuncusu sayılır performans ivmelenmesi açısından. Hep belli bir düzeyde oynuyor kimse makine değil.

Adamın önündeki adam defansa yardıma geliyor mu da baskı yediğinde adamın performansı düştü diyorsunuz? Formdayken kesil , 3 maç yedek kal , hop oyuna gir sol bek oyna , Onyekuru zahmet edip yardıma gelmesin , Mariano sakat geç sağa , Feghouli ortasahada takılsın. Her kupa maçında oyna..... Ömer Bayram'in Norveçlisi falan diyen adamları kum saha futboluna yönlendirelim.

Sözleşme uzatmak için kesin yabancı sisteminin açıklanması bekleniyor sınır gelirse ne kadar geliceği önemli değil ilk sutlananlardan olacak büyük ihtimal yerinede şener e sulanacaz hatta sezon sonu için anlaşılmış deniyor sözleşmesi bitiyor fenerde bu bile sınıra karşı olmak için bir sebep :)

Sözleşme uzatmak için kesin yabancı sisteminin açıklanması bekleniyor sınır gelirse ne kadar geliceği önemli değil ilk sutlananlardan olacak büyük ihtimal yerinede şener e sulanacaz hatta sezon sonu için anlaşılmış deniyor sözleşmesi bitiyor fenerde bu bile sınıra karşı olmak için bir sebep :)

Alakası yok.

Üst Alt