#14 Martin Linnes - Sayfa 156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kral Linnes'in iyi oynamasını herkesten çok istiyorum burda herkes söverken @Yusuf Kara and @Can BÜYÜK'le savunduğumuz günleri unutmuyacağım 3 değil 5 senelik sözleşmeyi haketti kral, 1 bek nasıl oynar dersi verdi bugün 3 gün önce sağdan soldan 1 pozisyona girmekte zorlandığımız takımı tek başına delik deşik etti.

4 harf tek kelime.

KRAL.

Dün maçı izlemedim fakat twitterde maç performansı videosunu gördüm, efsane oynamış.Genellikle ürkek bir görüntüsü vardı ama dün ne oldu ise kendini aşmış

Dün maçı izlemedim fakat twitterde maç performansı videosunu gördüm, efsane oynamış.Genellikle ürkek bir görüntüsü vardı ama dün ne oldu ise kendini aşmış

Sözleşmesi bitmek üzere olan neredeyse her futbolcumuz en üst performanslarını sergiliyorlar. Ama ne oluyorsa yeni sözleşmeyi imzaladıktan sonra oluyor.
Ben olsam her futbolcuya hep bir senelik sözleşme teklif ederim bu yüzden ama tabiki hiçbiri kabul etmez.

Sol bekte sag bekte oynadigindan daha iyi oynuyor bence

Ama sol ayagi olmadigindan orta acamiyor onu yari kapaliyken

Acaba Nagatomo ile sol tarafta arkali onlu oynasalar neler olur

Dehset bir ikili olabilirler hem defansif hem ofansif olarak

Senaryoyu tersten yazalım bu adam süper ligde bir kulüpte oynasa ve aşağı yukarı bu performansları gösterse sezon sonu da rakiplerimizden biri bonservisi elindeyken alsa forum yikilirdi bu adamı almak için ne bekliyorsunuz diye elimizdeki değerin kıymetini bilmiyoruz ...

2 aydır forma görmüyor adam abartmayalım, sen de 1 maç oynayıp 5 maç oynamazsan 5 maç sonra kötü oynuyabilirsin yani bekleneni verememiş ona bakıp değerlendirme yapılmaz
Kotu oyuncu demedim zaten. Oynadiginda oyuncu iyi performans gostermeli ki hocanin gozune girsin. Bu dunyanin her yerinde boyledir. + ayni mevkide Mariano gibi adam oynuyor, Mariano yerine sans bulmaliydi diyenlere katilmiyorum, ha Nagatomo sakatlandiginda sol bekte oynayabilirdi ama hocanin onceligi sol bekte sol ayakli oyuncu oynatmak, ki Emre Tasdemir'in son maci haric oyle cok kotu performans gosterdigini de dusunmuyorum.

Kotu oyuncu demedim zaten. Oynadiginda oyuncu iyi performans gostermeli ki hocanin gozune girsin. Bu dunyanin her yerinde boyledir. + ayni mevkide Mariano gibi adam oynuyor, Mariano yerine sans bulmaliydi diyenlere katilmiyorum, ha Nagatomo sakatlandiginda sol bekte oynayabilirdi ama hocanin onceligi sol bekte sol ayakli oyuncu oynatmak, ki Emre Tasdemir'in son maci haric oyle cok kotu performans gosterdigini de dusunmuyorum.

Mariano öyle ahım şahım top oynamıyor dün biraz istekliydi sadece ama Feg ile uyumu Linnes'e göre iyi diye oynatıyor.Hocanın sol sağ takıntısı yüzünden Linnes kaçacak zaten solda sol ayakla olmalıymış kupa maçında ve dün gördük sol sağın ne kadar önemli olduğunu.

11 maçta oynatılmamış bu yıl adam yazık günah. Onyekuru filan sahadayken hala, Mariano ile Linnes'in aynı anda beraber sahada oynamalarını sağlayacak düzen bulamıyorsak yuh bize. Sezonun en dominant bek oyuncusu performansına imza attı bugün.
Linnes'in oynamadigi kupadaki Malatya, iceride puan kaybedilen Bursa ve Konya maclarinda eminim Linnes oynasaydi kupada Malatya'yi yener, iceride de en azindan 2 puan fazlamiz olurdu. Ömer Bayram ve Emre Tasdemir Linnes varken anca ayakkabi baglar..

Üst Alt