#14 Martin Linnes - Sayfa 171 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sessiz sakin, kuzeyli ve soğuk olduğu için fatih terim sevmemiştir bence bunu ya. Başka açıklaması yok.

Pek cok sebebi var birincil olani as pozisyonu olan sag bek mevkinde defansif pozisyon alma, rakip karsilama ve mudahelelerindeki zamanlama hususlarinda ahmet Calik seviyesinde olmasi. Heralde kuzey avrupali ve sempatik oldugundan gozunden kacmis

mariano 2sinden de cok daha iyi
linnes japonun yerine oynayabilir ama japon da arada kilit defansif perf verebiliyor. ama linnes de soldan akinca rakibi daha iyi taaruza aliyoruz. nagatomo soldan akinca rakip rahat nefes aliyor.

Sol tarafda bence bizim icin gayet yeterli performans sergiliyordu. Kendini gördügü sag tarafa gectigi an ama niyeyse, ayni performansi verdigi nadir oluyordu ve keske Mariano oynasa diye düsündürüyordu beni.

Linnes konusunda aşırı duygusalız, o bir gerçek. Ben de çok seviyorum. Ortada kalmasını kesinlikle istemem. Oynayabileceği bir kulüp ayarlayabiliriz umarım. Joker rolünü de Şener'e veririz büyük ihtimal.

Sağbek rotasyonu için hata en başta yapıldı; Mariano-Linnes ikisi birden kalmamalıydı. Şener' e ilk yedek olarak güvenilemeyecekse 1 milyona yakın bedel ödenmeseydi madem...

Üst Alt