#14 Martin Linnes - Sayfa 198 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Golü attıktan sonra sağda bir top geldi önünde bayağı boş bir arazi varken hemen orta açtı. Niye gitmedin LINENS !!

İyiydi ama beğendim

Ilk dakikalarda sag tarafi otobana dönderecek sandim. Sonra kendini gayet toparladi. Ama tek basina defans yapma durumunda kaliyor bizim sag bekler. Ben bizim takimda sag bek olsam, Feghouliye pas vermezdim defansa geri gelmedigi an. Resmen Marianoyu ve Linnesi hep tek basina birakiyor.

Şu herifin 4 sezondur 11'e istikrarlı rotasyon olarak bile eklenememesi büyük felaket. Hele takımın en profesyonel 3-4 adamından biri olarak yabancı sınırlamasında yarım sezon tribüne gönderilmesi daha büyük felaket. En iyi oyunu Mariano'nun orta hallisi olur belki ama şu oyun istikrarı için bile daha çok tercih edilebilirdi. Seneye umarım artık pozisyonunun 1. adamı olabilir.

bir iki pozisyonda önünde boş koridor varken değerlendirmek yerine topu içeriye salladı. zaten forvet yokken o topların hedefi bulması çok zor. biraz daha sürse farklı sonuçlar olabilirdi.

bunun haricinde iyiydi. feghouli'den hiç yardım gelmediği için ara sıra teklemesi normal.

Mariano kadrodaysa daima 11e yazılır.. çoğu kişi beğenmiş ama ben hiç beğenmedim savunması lesti ileriye çıktı bir halt yapamadı bir de üstüne ileride kaldi 2-3 pozisyon.. tabi gotten bacak girince linnesi bile aratti son 10 dk bana da linnes iyi gibi geldi

Yedek oturacak yabancı bek yeni kuralda lüks olur. Yine de iki beki yedeklemek için kalacaksa 500-700 Bin € ya en fazla 1 sene daha devam edilebilir.
Yine de ben yolların ayrılmasından yanayım kesinlikle.

250 bin Euro'luk oyuncuya 1.4 milyon Euro veriyoruz.

Tebrik ederim.
Mariano adlı ahı gitmiş vahı kalmış, asıl görevi olan defansı umursamayip bulunduğu kanadı otobana çeviren yaşlı adama dünyanın hiç bir yerinde 500 bin vermezler, yiyorsa ona da laf edin. Tarık Camdal'in 1.5 milyon euro aldığı takımda canını dişine takarak, görev verildiği her yerde belli bir kapasiteyle oynayan oyuncuya 900 bin euro maaş veremezdin. İyi ki de 1.4 verilmiş, kudurun. Yetti artık çifte standartınız. Buldunuz garibanı, vurun abalıya. Riekerink bile bu adamı eziyordu daha maçın başında.

Üst Alt