#14 Martin Linnes - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bugun ajax molde ve molde ajax maclarinin ozetini izledim ve linnes iki mactada piyasada yoktu ve bir macta bacak arasi yeyip oyuncu gole gitti.. Hic ic acici degildi gencler umarim bu maclar tesadufen kotu maclaridir :D yoksa isimiz zor

Hayırlı olsun.

Uefa da oynayamayacak olması bizim için büyük handikap.

Keşke daha hazır ve direkt katkı yapacak birini alsaydık ama yapacak bişey yok.

Lanet gelsin yönetime!
Defolma Sırası Sizde ÇAPSIZLAR!

Arkadaşı forumdan dışarı alın , mesajlarını az takip edin , BİG BİRD
objektif bakis acini belirtince bird olunuyor. Illa cocugu big futbolcu mi ilan ediyim kardesim, bize geldi diye. Sadece gordugumu soyledim. Sizin gibi her rakip takima bok atmak degil benim Galatsaray sevgim. Biraz objektif bakinca bird ilan ediliyosak zaten vay halinize sizin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bugun ajax molde ve molde ajax maclarinin ozetini izledim ve linnes iki mactada piyasada yoktu ve bir macta bacak arasi yeyip oyuncu gole gitti.. Hic ic acici degildi gencler umarim bu maclar tesadufen kotu maclaridir :D yoksa isimiz zor
Özet ile oyuncu yorumlamak da çok mantıklıymış gerçekten.

Millet 1-2 komple (!) maç izlemeyi bile yorum yapmak için yeterli bulmuyor, ve sen kalkmışsın özet ile oyuncuyu gömüyorsun.

Özetler den yola çıkarak yorum yapmak biraz talihsiz olmuş bence. Adı üstünde özet, 90 dakikanın öne çıkan pozisyonlarının küçük bir süreye sığdırıldığı bir görüntü.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

28EZyd.png

Özet ile oyuncu yorumlamak da çok mantıklıymış gerçekten.

Millet 1-2 komple (!) maç izlemeyi bile yorum yapmak için yeterli bulmuyor, ve sen kalkmışsın özet ile oyuncuyu gömüyorsun.

Özetler den yola çıkarak yorum yapmak biraz talihsiz olmuş bence. Adı üstünde özet, 90 dakikanın öne çıkan pozisyonlarının küçük bir süreye sığdırıldığı bir görüntü.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Kardesim ben sadece gordugumu soyledim yasakmi?
VE bunuda yorumumda belirttim. Bu soylediklerimi bu iki maca dayadigimi anlayin diye. Ben sadece o iki macin ozetini gordum ve gordugumu soyledim ve maalesef etkili bisey one cikmadi Linnesden. Ne bir gommektir ne bisey. SADECE GORDUGUMU SOYLEDIM. Bunu da artik kendiniz anliyamiyorsaniz ben napiyim kardesim. Ben ne kotu futbolcudur dedim ne iyi futbolcudur dedim. Ama bu ozetlere BAKARSAK isimiz zor dedim. Ve umarim boyle degildir gercek performansi dedigimi de gorebilirsiniz. Siz naptiniz hemen? YOk bird yok mird. (Bu sana degil)

Boyle taraftar olmaz kardesim biraz durust olun ya(bunu ayrica genel olarak diyorum sana degil). Forumun hali bitik. Objektif bakis acini belirtince kus oluyoruz maalesef. Az once yorumladigim gibi benim Galatasaray askim rakiplere kin ve nefretten ibaret degil. Ben Galatasaraya bakar rakipleri fazla takmam bile ne yaparlarsa yapsinlar.

Sie lan objektif bakis acini belirtince bird olunuyor cahil herifleri. Illa cocugu big futbolcu mi ilan ediyim kardesim, bize geldi diye. Sadece gordugumu soyledim. Sizin gibi her rakip takima bok atmak degil benim Galatsaray sevgim. Biraz objektif bakinca bird ilan ediliyosak zaten vay halinize sizin.

adam akıllı konus , bas git IQ seviyenin eşit oldugu yere , meni israfı , sunun bütün mesajlarını bi okuyun daha sonra şurdan defedin tahrik oluyorum kanatlarını yolasım geliyor.

Senin o kuş kadar beynini g.tüne sokarım adam akıllı konus , bas git IQ seviyenin eşit oldugu yere , meni israfı , sunun bütün mesajlarını bi okuyun daha sonra şurdan defedin tahrik oluyorum kanatlarını yolasım geliyor.
Oyle artist artis konusma klavye arkasinda. Senden cok uzaklarda olmam gerekir ozaman kardesim :) IQ seviyemin esit oldugu yere gitmem gerekirse sen rahat ol.
Okadar artistsende buyur gel yani sorun degil kus mu aslanmi ozaman gorursun.

Oyle artist artis konusma klavye arkasinda. Senden cok uzaklarda olmam gerekir ozaman kardesim :) IQ seviyemin esit oldugu yere gitmem gerekirse sen rahat ol.
Okadar artistsende buyur gel yani sorun degil kus mu aslanmi ozaman gorursun.

Ne kardeşi la gevsek , bizimki ne zaman atladı size , ne yapmam gerekiyor adres telefon vs mi özel mesaj atarsın burda boş yapma , sünepe , bekliyorum mesajını

Üst Alt