#14 Mehmet Topal - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #14 Mehmet Topal

Valla hiçbir zaman çok iyi bir oyuncu olmadığını hepimiz biliyorduk her ne kadar kazmada olsan keşke buraya yuvam diyipte para için yuvanı satıp genelevi yuvan yapmasaydın bizde yedekte paşa paşa dursaydın.

Ben kişiliğini beğeniyorum özellikle maç sonu soyunma odasına gidip takımımızı tebrik etmesi gerçekten çok hoş .

Ajan gibiydi sağolsun, Melo ve Selçuk yaldır yaldır geçti sağından solundan izledi sadece, Fener ataklarında da 40 metreden abuk subuk şutlarla defansımızı rahatlattı :tiphat:

Bir futbolcu düşünün. Olağanüstü yeteneği olmasın. 2. ligden Galatasaray gibi bir kulübe transfer olsun. Ordan da dünyanın en iyi liglerinden birinin, en iyi takımlarından birine transfer olsun. İşte o adamın adı Mehmet Topal :D

Ama herşeye rağmen Emre gibi şerefsiz çıkmamasına sevindim. :yenieek:

Herzamanki gibi donuk, ruhsuz, yeteneksiz, beceriksiz Mehmet. O kadar vasıfsızki taraftar bile ciddiye alıp tepki vermedi. Tek iyi tarafı efendiliği.

3. stoper gibi oynadı özellikle sağ derfansa yardıma geldi.Hücum olarak sıfır.Takımı bikaç m metrede olsa ileri taşıyabilecek bir pas bile yok.

Her pozisyonda tekme attı kendisine az buçuk dokunulduğnda ise hemen yerde.

Bu arda elle dokunduğu penaltı pozisyonunu bir tek ben mi gördüm

yeteneksızlıgı ıtıbarıyle stoper oynasa daha ıyı futbolcu olurdu.sıkecılere gecırenler saolsun:ayatollah:

Üst Alt