#14 Mehmet Topal - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #14 Mehmet Topal

Mehmet Topal takımın olmazsa olmazlarından.Ayhan'ın yerini Barış doldurabilir ama Mehmet Topalsız olmaz.

Geçen senenin sonundan itibaren hep Topal-Tobi orta sahasının hayalini kurmuştum.Heralde gol yemeyiz falan diye düşünüyordum tabi daha gelen giden olmamıştı.Bi dönse de görsek nasıl oluyomuş merak etmiyo değilim hala :)

Ben Linderoth'dan umudur kestim birader,o adam yine 2 maç oynayıp sakatlanacak.Elde avuçta ne varsa,Barış-Ayhan-Topal.

Tobi-Topal ortasahada büyük iş yapar.Bazı maçlar rotasyon yaparsak Barış'lada oynayabilirler.Daha Ayhan var.

Topal tam Avrupai bir Libero,Efsane ve iyi Liberolar uzun bacaklı biraz agır oynayan mükemmel top kapan iyi pas atan liberolardır bu özellikler bütün gercekten yıldız olmus liberolarda vardır,Vierira,Alou Diarra gibi adamlarda bu özellik gözükmekte ve M.Yıldızda bu özelligi görüyoruz Linderothla birlesince Defans önünü asmak rakiplere gayet zor gelir ama defans göbeginde ne yaparlar bilemem oraya güven bu kadar degil :D

Topal tam Avrupai bir Libero,Efsane ve iyi Liberolar uzun bacaklı biraz agır oynayan mükemmel top kapan iyi pas atan liberolardır bu özellikler bütün gercekten yıldız olmus liberolarda vardır,Vierira,Alou Diarra gibi adamlarda bu özellik gözükmekte ve M.Yıldızda bu özelligi görüyoruz Linderothla birlesince Defans önünü asmak rakiplere gayet zor gelir ama defans göbeginde ne yaparlar bilemem oraya güven bu kadar degil :D

Katılıyorum Linderothla birlikte nasıl performans gösterecekler daha önce yanyana oynamadılar...!!!

Topal defansif anlamda iyiydi ama hücüm anlamında sıfırdı.Hücüm anlamında biraz sorumluluk alması gerekir takımın yenik oynadığı anlarda.

hala istedigim seviyede degil bu mehmet daha iyi olabilecek kalitede maç boyunca sut yok halbuki toplara sert vurabiliyor bence her maçta minimum 3 sut çekmesi lazim kaleye

Üst Alt