#14 Omar Elabdellaoui - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
EiCKHSnXkAEeDeF

Başak'ta sol kanadın kim olduğunu bulmak için tekrar maç raporuna baktım, uzun süre o kadar istikrarlı savundu kendi kanadını. Tabii devşirme Aleksic ve HAK'ın o kanatta olmasının da etkisi vardır. Hücumun hiç ilk planda olmadığı maçta Mariano gibi yoktan aksiyon çıkarması beklenemez. Ama uzaydan gelen topta Frei'a vurdurduğu kafa geldiğinden beri ilk fahiş hatasıydı. Şansına Frei da Fatih'in üstüne vurdu. Savunmada bu kademe hatalarını da yaparsa Mariano'dan sonra iyice gözüne batar taraftarın. İlk görevini bir pozisyonda da olsa ıskaladığı için iyi bir maç olduğunu söyleyemem onun adına, savunmada aksayabilecek yeteneği ve lüksü yok.

80 dakika efsane oynadı tek bir pozisyon bile vermedik ama Babel sağa geçince önce adamı hatası yapıp Kerim Frei'a kafa vurduttu.

Sonra Kerim'e karşı direk çalım yemese de rahat 3 tane orta açtırdı hepsi tehlike oldu ama suç sadece direkt Omar'da değil.

80'den sonra sağ tarafa Babel geçti bu da atlanmaması gereken bir detay.

Bence güzel maç çıkardı. Nazar değmesin, sakatlık kaza bela olmasın yeter.

Bana göre en önemli tarafı sert ve en az Luyindama kadar çevik. Kolay kolay ikili mücadelelerde yere düşmüyor ama düşse bile çok hızlı toparlayıp kalkıyor. Mariano'dan sonra bu özelliği görmek acayip keyif veriyor.

80 dakika efsane oynadı tek bir pozisyon bile vermedik ama Babel sağa geçince önce adamı hatası yapıp Kerim Frei'a kafa vurduttu.

Sonra Kerim'e karşı direk çalım yemese de rahat 3 tane orta açtırdı hepsi tehlike oldu ama suç sadece direkt Omar'da değil.

80'den sonra sağ tarafa Babel geçti bu da atlanmaması gereken bir detay.

Bence güzel maç çıkardı. Nazar değmesin, sakatlık kaza bela olmasın yeter.

Bana göre en önemli tarafı sert ve en az Luyindama kadar çevik. Kolay kolay ikili mücadelelerde yere düşmüyor ama düşse bile çok hızlı toparlayıp kalkıyor. Mariano'dan sonra bu özelliği görmek acayip keyif veriyor.

sen yanlıs mac ızlemıssın ama renktasım bu yazdıkların yanlıs son dakıkalarda butun ataklar lınnesın kanadından oldu ınanmıyorsan büyük duayen ü.karabüllükçüye sorabılırsın

Abartmaya gerek yok
Bedavaya iyi işte o kadar
Yoksa marianonun gençliğini bile alamadık yani heyecana gerek yok idare eden bir sağ bek
Teknik futbol zekası vs çoğu şeyi vadat

Üst Alt