#14 Omar Elabdellaoui - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Omar'ın dönüşü kritik eğer futbola dönebilir önümüzdeki sezon hazır olursa Yedlin ile birlikte sağ bek rotasyonumuzu oluşturur Linnes de gönderilir

Ama Omar artık futbol oynayamayacak haldeyse Yedlin ile birlikte bir sağ bek daha gerekiyor takıma

Seni bekliyoruz Omar inşallah sapasağlam dönersin

Beğenmediğimiz marianoyu cok arayacak bu gözler 33 -34 yaşındaki marianoyu her maç zorla oyunu onun kanadına yik orta sahan doğru dürüst top yapamasin pres yapamasin sonra mariano kötü .Fazla maaş alıyorsa teklif edersin düşük maaş Omar ve yedline ne verdik para ne performans aldık ?

duyanda dani alves sancak, ben sahsen marianoyu ariyordum oynadigi dönemde, dilerim yeni yönetim ve kadroyla alici bulurda bi an önce sener linnes yedlin ve omar defedilir,

Kusura bakmada, Omar oldugu maclar o kadar pozisyon vermiyordu ve ofansif anlamda daha iyidi.

Mariano zaten FC Sevilla‘dan geldi o baska yetenek, ama onu bile yetersiz buldular, küfürler yedi.

Bence Omar iyi bir oyuncu , 29 yasinda ve 2023‘e kadar sözlesmesi var.
1.35 Mio € aliyor .

Yedlin 27 yasinda ve 1.15 Mio € aliyor ve 2023‘e kadar sözlesmesi var.

Linnes 29 yasinda 1.4 Mio € aliyor....
Emre Tasdemir 2.2 Mio TL
Seiner Özbayrakli 7 Mio TL

Söyle birsey var simdi 1.4 Mio € + 9.2 Mio TL senelik CÖP, hesap veren yok, kim aldirdigini herkes biliyor ;)

Kusura bakmada, Omar oldugu maclar o kadar pozisyon vermiyordu ve ofansif anlamda daha iyidi.

Mariano zaten FC Sevilla‘dan geldi o baska yetenek, ama onu bile yetersiz buldular, küfürler yedi.

Bence Omar iyi bir oyuncu , 29 yasinda ve 2023‘e kadar sözlesmesi var.
1.35 Mio € aliyor .

Yedlin 27 yasinda ve 1.15 Mio € aliyor ve 2023‘e kadar sözlesmesi var.

Linnes 29 yasinda 1.4 Mio € aliyor....
Emre Tasdemir 2.2 Mio TL
Seiner Özbayrakli 7 Mio TL

Söyle birsey var simdi 1.4 Mio € + 9.2 Mio TL senelik CÖP, hesap veren yok, kim aldirdigini herkes biliyor ;)
valla ben takimdan sogdum kayitsiz sartsiz bi kac oyuncu disinda hepsi gönderilsin, yeni oyuncularla birlikte yepyeni iskelet sart.

Tudor gibi bir deneyimi okan ile yaşayabiliriz .
Yedek kaleci
Sağ bek sol bek iki tane stoper
Sağ açık uc adet defansif bir adet ofansif orta saha
Bir adet yedek forvet
Gidecek ve sa

tılacaklar : fatih ,linnes ,Omar,yedlin,saracci,luyindama , donk,etobo , ozornafor,feguli ,falcao ,
Muslera
Xxx. Xxxx marcao Xxxx
Xxx

Xxxx. Xxxx. Xxxx onyekuru
Xxxx
Muhammed
Yedek : kerem ,Oğulcan emre Kılınç Taylan ,Okan kocuk,

tedavisi uzun sürecekse yollar ayrılmalı

kulüp tedavisine yardım etmeye devam etsin ama futbol geleceği belirsizken kontratını devam ettirmek mantıklı değil.

Olympiacos'ta takım kaptanı, en stabil, em sağlam oyuncuların başında geliyordu. Şampiyonlar Liginde de sırıtmayan oyuncuyu mükemmel teknik ekibimiz daha da üst seviyeye taşıyarak adeta bir Sabri Sarıoğlu yarattı.

Adamın eline Mbappe'ye ver, yav yemin ederim 2-3 haftaya kalmaz Oğulcan'la forma savaşına girer.

Bu adamın suratını halen göremediğimize işimiz yaş seneye de. Cengiz'in dediğine indirim yapmayı kabul etmiş ama Cengiz yok demiş. Top oynarken sakatlansa OK ama kendi kendini sakatlayan birine 2 milyon vereceksek ohoho. Falkosu yatıyor, Fegulisi yatıyor, Omar'ı yatıyor Darülaceze mi lan burası? Paramızla rezil oluyoruz. Bunlara verilecek 10 milyonla ligde kalacak takım kurarım lan ben

feghouli-ghezzal gibi bir kanatla oynarsa iş yapar. o kadar aptal adam değil ama önünde iyi adama muhtaç. herkes eboue-mariano değil çerçöple bile bekten takım yönetsin. bekine 4 milyon para verebiliyorsan o tarz bir adam bulabilirsin, yoksa da olanlardan faydalanmak mecburiyetindesin.

Omarın yaşadığı büyük şanssızlığın yanında sezon içinde 2 tane bonservissiz sağbekten yararlanamamız kulübün cenabetliğini ortaya koyuyor

Üst Alt