#14 Omar Elabdellaoui - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kesinlikle gönderilmeli.Bu işin duygusallığı olmaz.Sanki asgari ücretle çalışan bir adamda evine nasıl baksın der gibi davranmamız komik.

Valla bu saatten sonra oynayacağını sanmıyorum kulüpte iş verin ekonomik olarak yardımcı antrenör felan yapılsın eyvallah da bu saatten sonra çok zor kulüp vefasıni gösterdi biraz da profesyonel olmak lazım

Ülke nasıl beceriksizce yönetiliyorsa biz de gram fark olmadan aynıyız.
Bu Omar olayının Suriyeliler ve afganlar sorunundan farkı ne?
hem maddi hem kontenjan olarak sömürüyor bizi ve tek kişi karar veriyor buna.
Bunun insanlıkla şunla bunla alakası yok dünya üzerinde 8 aydır oynamadığin ve 1 yıl oynatamayacagin kesin olan birine bu yoklukta maaş ödeyecek 1 kulüp olmazdı.
1 ay dolunca sözleşme fesh gelirdi.
Dünya üzerinde 10 milyon Suriyeli sürüsünü de bizden başka bir ülke beslemezdi.
Hadi ülkenin başı en çok iki seneye gidiyor yolun sonu göründü bizim diktatör direktör ne zaman nasıl gider?
Demokrasiyi deli gibi özledim ulan...

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Biz ona yapacağımızı yaptık şimdi görev onda. Talihsiz kazadan sonra aldığı tüm paraları geri versin sonra güle güle

Maaşını Fatih hocam ödesin. Kulübü profesyonel bir futbolcuya uymayan bir hareketle mağdur durumda bırakmıştır. Birde buna bakıp para ödüyoruz şaka gibi. Çok zenginiz ya para dağıtacak yer arıyoruz anlaşılan.

Spor kulüplerimiz için vefa, sadece İstanbul'da semt adı olarak kalmalı. Oynamayan, döndüğünde de nasıl bir performans göstereceğini bilmediğimiz bir oyuncuya, 2 yıllık 2.6 m € para ödüyoruz. Ne kulübümüz bu kadar zengin ne de yabancı kuralı artık eskisi gibi serbest değil. Her şey için teşekkür edip, alacaklarını bırakma karşılığında sözleşmesini feshetmeliyiz. Ola ki bu yola başvurmazsa, tek taraflı fesih hakkımızı kullanıp, Fifa'ya gitmesi halinde gerekli aksiyonları almalıyız.

Bence bu gibi durumlarda nasıl sulh olunacağı da sözleşmede vardır
Yani maç dışı antrenman dışı sakatlık, kaza veya herhangi bir nedenden futbolun bitmesi gibi durumlar
Sonuçta 3-4 yıllık kontrat dersen 4-5 mln € yani 40-50 trilyon TL’lik sözleşme yapıyorsun

Ha sözleşmede fesih olsa bile yönetim takımın morali gibi hususları düşünüp farklı tasarruflarda da bulunabilir
Neden, çünkü aynı takımda arkadaşsınız ve herkes ‘ulan bizim başımıza gelse demek anında dehleyecekler’ diye düşünür, kafalar karışır performans kesin düşer

Tüm bunlar bir tarafa anladığım kadarıyla adam idmana falan çıkmaya başlamış, futbol hayatı bitmiş değil, iyi oynar kötü oynar ama dönebileceği tarih önemli

Eğer sözleşmede fesih maddesi yoksa zaten parasını alır
Fesih veya başka bir tazminat maddesi varsa da açıkçası ben şöyle birşey yapardım;
Anlaşıp, Oynayabilecek duruma gelene kadar yarısı senden yarısı bizden diyerek yarı maaş,
Ya da oynayabilecek duruma geldiğinde ne kadar süre uzak kaldıysa geriye dönük o kadar süreyi maaşından düşerdim, ya da yarısını düşerdim
Ama dediğim gibi zaten sözleşmede vardır böyle bir durumda ne yapılacağı

Muhtemelen kazadan sonrası için geçen sezon sonuna kadar olan sözleşmesini ödemişizdir lakin bu sezon sözleşmesi askıya alınır ve ödeme yapılacağını sanmıyorum.

Dünkü antrenman videosunda dikkatimi cekti, videonun son bölümündeki sprint kosularinda en diri adamdi, en öndeydi.

Fizik olarak takimin genelinin üstünde oldugunu düsünüyorum ama futbolcu kalitesi olarak aynisini söyleyemeyecegim. Sözlesmesini fesh etmeliydik bence. Vefa mefa umrumda degil, böyle seylerde hep kulüp kaybediyor.

Üst Alt