#14 Wilfried Zaha - Sayfa 337 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wilfried Zaha

en zoru sergio olacak - 3M eu seneelik kontratı var 2 yıl daha.

Tete'de teklif değerlendirelim desek 2.8M dan 3 yılı var daha.

bize yarasa bile adamlar sözleşmeyi kabul etmez muhtemelen.
oliviera ile UEFA'lık olacağız gibi bir his var içimde.Bugün itibariyle fiili olarak takımımızla işi kalmamış gibi gözüküyor.Bakalım neler olacak?

36 yaşındayım kendimi bildim bileli açık ara en buyuk hayal kırıklığım oldu takımımızla alakali.. 30 yaşında Zaha gibi bir herifi getirmisiz 2 tane süper lig stoperini calimlayamiyor .. Yazın fener alırsa ligi bitirir diye cekindigim adamı formsuz keremin yerine bile koyamıyorum..
Sırf şu herif için kaç tane Palace maçı izlemisimdir ..
Her transfer ders oluyor işte oyuncu ne kadar yetenekli olursa olsun mental olarak iyi olmayınca sicip batırıyor..

36 yaşındayım kendimi bildim bileli açık ara en buyuk hayal kırıklığım oldu takımımızla alakali.. 30 yaşında Zaha gibi bir herifi getirmisiz 2 tane süper lig stoperini calimlayamiyor .. Yazın fener alırsa ligi bitirir diye cekindigim adamı formsuz keremin yerine bile koyamıyorum..
Sırf şu herif için kaç tane Palace maçı izlemisimdir ..
Her transfer ders oluyor işte oyuncu ne kadar yetenekli olursa olsun mental olarak iyi olmayınca sicip batırıyor..

C.Palace-Zaha-Man Utd döneminden de anlaşılacağı üzere kendisi "küçük köyün büyük ağası" deyimine gayet de uyuyor.

Takımın Kralı, Yıldızı, Megastar'ı olamadığı için bu tripler, performanslar.

Kendisinin bizim ligde denk gelen karşılığı Yusuf Şimşek, Bilal Kısa gibi topçulardır.

Topu ayağından vaktinde çıkarsa neler olacak da işte takıma değil kendine çalışıyor

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayakta zor duruyor siz hangi maçı izliyorsunuz ben anlamadım, her zamanki gibi leş. Bence sene sonuna kadar az oynatılmalı ki İngiltere kulüpleri bunun ne halde olduğunu görüp transferinden vazgeçmesin..

Üst Alt