#14 Wilfried Zaha - Sayfa 342 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wilfried Zaha

Önceki maçta, atılan 6 gole rağmen Kerem' in bizdeki en kötü performansı olabileceğini söylemiştim, dünkü maç ona bile rahmet okuttu; daha kötüsü olamaz diyoruz, artırarak devam ediyor maalesef!..

Yakın döneme kadar hocanın Zaha yerine Kerem tercihine net katılmaktaydım. Ancak son maçlarda Zaha takımın parçası olmayı kabullenmiş, futbol iştahı da yerine gelmiş görünüyorken bu tercih değişmeli artık. Uçup kaçacağını yine umamıyorum ama bu form durumuyla Kerem'i oynatmakta ısrar etmek, takıma da oyuncunun kendisine de zarar vermeye başladı...

Okan Hocanın gereğini yapacağından kuşkum yok. Böyle durumlarda belki bilerek geç aksiyon aldığını da düşünüyorum ki muhatabına son bir şans veriyor ve itiraza mahal bırakmıyor. Bu maçtan sonra yedeğe düşerse, Kerem kardeşimiz de kusura bakmayacak...

Bu hafta 4-1-4-1 çıkmalıyız.

Icardi
Zaha—-Barış Alper—Mertens—-Ziyech
Torreira
Köhn—-Bardakçı——Nelsson—-Kaan​

Şeklinde.

yedek kalmayı kendine büyük sorun ettiği ve hocanın kararlarından memnun olmadığı daha ilk cümlesinde belli ediyor. sene sonu bu arkadaşla yolları ayırmamız çok faydalı olacak.

Aciklamalarini dinledim ve tercümana gicik oldum. Her seyi tami tamina aktarmadi herif.

Dikkatimi ceken nokta sol kanatta oynamak istedigini söylemesi. Ilerde veya sag kanatta oynamayi sevmiyor.

Bir de üstüne basa basa sezon öncesi kampini gecirmedigini, uzun bir sakatliktan döndügünü ve Türkiye‘de ilk yili olmasi sebebiyle hala adaptasyon sürecinde oldugunu ve bu yüzden 100%‘ünü gösteremedigini vuguladi. Bunu da defalarca tekrarladi. Insanlar bunu anlamali diye de ufak bir sitem etti.

Elestirilerin farkinda oldugu belli oluyor ve bunu kafaya takiyor. Cok hirsli biri oldugunu düsünüyorum.

Takimda en iyi anlastigi isimler Aurier, Ziyech, Ndombele ve Boey (gitmis olsa da).

Üst Alt