#14 Wilfried Zaha - Sayfa 368 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wilfried Zaha

Rotasyondan biraz fazla uzaklaştı daha fazla süre verilebilirdi. Ziyech'in yaptığı katkı olumluydu ama fiziksel olarak Ziyech ciddi bir zaafiyet yaratıyor burada Zaha daha etkin değerlendirilebilirdi hele de Kerem de formsuzken. Son maçta Zaha da Kerem de oynarsa güveniyorum hatta ikisi bile oynatılabilir bence.

aidiyeti yüksek oyuncu yedek kalmaya başlayınca menajerini değiştiren kerem mi oluyor renktaş

sevgili hayri, kerem dedin de hatirladim ,

sahsen halen -mac *kazandiran *performansli trabzon maci- sonrasi unutulan *zaha'ya takili kaldim .
kerem'e yer acmak icin formda/momentumu arkasina alan adami bi kalem de silmek -bariz teknik anlamda stratejik hata olarak goruyorum -hoca ozelinde.

velhasil, sayet sonuc odakli bir mac oynanacaksa *zaha nin saha da olmasini isterim. konya final macimiz da *oynarsa da -kohn le beraber maci kazandiracak olusumlara imza atacagini hissediyorum.

saygi ve selamlar

aidiyeti yüksek adam diyoz

hala bu adamı sampiyonluk macında bi şekilde 11 e yerlestırmeye calısıyorsunuz :D

dün ziyech i gördük

11 işi tamamen saçmalık ama Tete ve Viniciusa süre vermek yerine her dakikayı zahaya ayirmaliydik buyuk hata yaptık orada bu herif öyle böyle skor katkısı verebiliyordu..
Gelecek sezon kesinlikle planlamada olmamalı bu kısımda sıkıntı yok ama sen elindeki kadrodan maximum verim almak zorundasın..Bu herif 2 kez forvet oynayıp maç aldırdı Vinicius ne yapmış k.pasa maçında boş kaleye gol atmak dışında adamın futbolcu olup olmadigi bile tartışılır..

Konya savunmasının yanından yürü çalım atıyorsun bundan dolayı Zaha öndede olsak geridede olsak bu maçta 20 dakika kadar oynamalı. 70-75 arası yorulan Kerem yerine oyuna atılmalı.

Üst Alt