14 Yabancı İçin Kim Gitsin İsterdiniz ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

14 Yabancı İçin Kim Gitsin İsterdiniz ?

Kim Gitsin

• Kullanılan toplam oy
    65
La Belhanda da giderse seneye ne yapacağız? Orta sahadaki bütün adamlar kiralık. Yemin ediyorum cıscıbıl kalır, Selçuk'la masaya oturmak zorunda kalırız Allah korusun.
ya bi iki hafta kadar once ortadan kayboldu ya o aralar gitse giderdi transfer gorusmesı vs yapıyor denmıstı fakat orada kaldı.
1 sene daha cekecez bunu maalsef. gelecek sene ıcınde neden cıbıl kalalım reis adamın ederı ıyı arap dunyasında ıyı paraya okutur adam akıllı bırını alırız. en kötu 9 m teklıf geldı devre arası gorduk

Donk stoperi yedekliyor. Linnes'i kesinlikle göndermem, icabında hem solu hem sağı yedekliyor.

Belhanda'yı hiç sevmem ama 8-10 arası teklif yoksa kalsın. Orta sahaya alternatif ihtiyacımız var. 8-10 veren varsa durduğumuz hata.

Benim oyum Mariano veya Nagatomo'dan yana. Hangisi olduğu çok fark etmez. İkisi de bu kadroda sırıtıyor.

ya bi iki hafta kadar once ortadan kayboldu ya o aralar gitse giderdi transfer gorusmesı vs yapıyor denmıstı fakat orada kaldı.
1 sene daha cekecez bunu maalsef. gelecek sene ıcınde neden cıbıl kalalım reis adamın ederı ıyı arap dunyasında ıyı paraya okutur adam akıllı bırını alırız. en kötu 9 m teklıf geldı devre arası gorduk

Belhanda'yı şimdi gönderirsek, aldığımız parayı devre arasında veya seneye kullanabiliyor muyuz?

O halde seneye satılır. En kötü 7-8 milyon euro bonservis elde ederiz. Diagne'den de gelir elde edeceğiz. Böylelikle Seri ve Lemina transferleri için kaynak yaratmış oluruz. Nzonzi zaten 1+1 kiralandı.
seriyi alamayız heralde olası bı satısta ılk tercıh emre mor olur sezon ıcınde cıvıtmzsa. birde ozaman ne halde olur bılmıyorum ama banega bosa cıkıyor transferı olmadığında önumuzdekı sene ıcın anlasıldı vs dendı ama konusan rodop falandı tabı
gelecek sene ıcın yaşı verebıleceklerı tartısılır beleş sonucta

Mariano'nun da, Yuto'nun da son sezonu. Bence ikisine de talip arandı ama tatmin edici teklif gelmedi. Hoca Mariano'yu seviyor olmalı zira geçen sezon fizik olarak çökük, savunmada öbek öbek dökülürken bile takımdan kesmedi. Yuto'nun çok tatmin edebildiğini sanmıyorum ama sol bekteki inanılmaz yetersizliğimiz nedeniyle vazgeçilmez hale geldi. Elde Linnes-Şener varken Mariano'nun alacaklarına karşılık kontratından çıkılabilirdi ama dediğim gibi hocanın Linnes'e karşı bir güvensizliği, Mariano'ya karşı olan da sevgisi var. Belli ki yine Linnes'e güvenememiş ki Mariano'yu kontratı bitene kadar kullanmak istemiş. Şu şartlarda 3'lü arasında gönderilmesi en mantıklı oyuncu zaten Linnes'di. Hem oynayabileceği bir takıma gitti, hem de seneye Mariano gidince çok daha hazır bir şekilde sağbeki alabilecek hale gelecektir. Gönlümden geçen hem Yuto'nun, hem de Mariano'nun gönderilip sol beke Kolarov gibi seviye atlatacak bir sol bek alınıp sağbekin de Linnes-Şener'e emanet edilmesiydi ama cepte para olmayınca hareket kabiliyetin de çok sınırlı oluyor tabii.

Üst Alt