15/16 Avrupa Ligi Son 16 Kura Çekimi | 26 Şubat | Kuralar Çekildi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 Avrupa Ligi Son 16 Kura Çekimi | 26 Şubat | Kuralar Çekildi

Fener o kadar ballıki, bragayı rahat eler sonraki turdada lazio sparta galibi çıkar bu arada dortmund falan elenir. Yarıfinaldede shaktsrı eler finale çıkar. Bal olmuş hertarafları

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lizbon , porto , benfica olsa neysede braga hiç bişey yapamaz.
braganın moskova kadar ezik bir oyun oynayacağını sanmıyorum yine dua edelim de sparta prag çıkmadı güle oynaya geçerlerdi turu :) bence braganın turu geçme şansı var eğer kadıköyde 2 fark yemezlerse turu geçebilirler fenev de bir bok yok aslında biz çok kötü olduğumuz için çok güçlü gözüküyorlar

Fener geçerse rakibi belli çeyrek finalde.Hiç kuraya falan gerek yok.Lazio-Prag galibiyle oynayacaklar :D Tottenham,Dortmund,Braga içinden git Bragayı çek.Diğer ikisi de birbirine düşsün.Komedi gibi valla

Kadroları kötü gözükmüyor ama oynadıkları futbol kötü. Gecekondu'da seyirci desteğiyle bir kaç tane iyi maç oynadılar ama deplasmanlarda iyi değiler.
Bu turu geçebilirler ve bir başka kura şansıyla bir tur daha atlarlar ama yarı finalden fazlası olmaz.
Biz kötüyüz diye bu şikecileri bu kadar büyütmeye gerek yok.
Büyütmek değil. Sadece fikrim.

Glück des Tüchtigen Can kardes.

Bizim essekler zahmet edip oynasaydi, biz de balli kura cekecektik. Ama olur, bizim essekler karin tokluguna oynuyor, dolayisiyla zahmet edip k.clarini kaldirmazlar, ancak bu kadarini oynarlar.

Bak orda da haklısın biz de bu sene kuralarda acayip ballıydık.Eziklere laf ediyoruz ama tarihimizin en kolay gruplarından birine düştük.Lazioyu çektik,geçseymişiz Sparta Pragla oynayacakmışız.En az fener kadar ballı kuralar ama bu boktan kadroyla,başımızdaki dedeyle bu şansın da içine ettik

braga gruplarda marsilyayı kendi evinde 3 2 yenmiş rahat gol atabilen ama kolay da gol yiyebilen bir takım gibi gözüküyor eğer braga kadıköyde beraberliği kurtarırsa yada en kötü 2 1 gibi mağlup olursa portekizde braga fişi çeker !! hucüm hattı gayet iyi braganın

braga gruplarda marsilyayı kendi evinde 3 2 yenmiş rahat gol atabilen ama kolay da gol yiyebilen bir takım gibi gözüküyor eğer braga kadıköyde beraberliği kurtarırsa yada en kötü 2 1 gibi mağlup olursa portekizde braga fişi çeker !! hucüm hattı gayet iyi braganın

rahat geçerler braga'yı.

bunlarda bu bal varken ceyrek finalde de lazio-s.prag eşleşmesinden gelen takım ile oynarlar.

şikeciler bu sene yarı final görebilir.

rahat geçerler braga'yı.

bunlarda bu bal varken ceyrek finalde de lazio-s.prag eşleşmesinden gelen takım ile oynarlar.

şikeciler bu sene yarı final görebilir.

Braga bir Lokomotif değil.O kadar da rahat geçerler demeyin ama olabilecek 2-3 takımdan birini çektiler.Braganın Sionu elemesini küçümseyenler olabilir ama o Sion en kazık gruplardan birinden sadece bir mağlubiyetle çıkmış.Liverpool,bordo iki maçta da Sionu yenememiş.Yani öyle küçümsenecek bir durum değil.Braga şayet defansı azcık sağlam tutabilirse eleyebilir bu ezikleri çünkü aşırı kabız bir takım fener.Çözümü çok basit.Bütün yollarını kapat gol falan atmalarına imkan yok eziklerin

Son düzenleme:
Yarı finale kadar çıksınlar isterim, sonrası mahzurlu!:D...

Eğer FB nin Avrupa macerası uzamamış olsaydı bizim 2013 şampiyonluğumuz zor ihtimaldi; Avrupa maçlarında epey yıpranmışlardı, hep yanlarında olan şans da Sivasspor gibi bazı maçlarda tersine dönünce kopmuşlardı...Benzer bir senaryo ile BJK ın şampiyon olmasını temenni ediyorum...

Braga bir Lokomotif değil.O kadar da rahat geçerler demeyin ama olabilecek 2-3 takımdan birini çektiler.Braganın Sionu elemesini küçümseyenler olabilir ama o Sion en kazık gruplardan birinden sadece bir mağlubiyetle çıkmış.Liverpool,bordo iki maçta da Sionu yenememiş.Yani öyle küçümsenecek bir durum değil.Braga şayet defansı azcık sağlam tutabilirse eleyebilir bu ezikleri çünkü aşırı kabız bir takım fener.Çözümü çok basit.Bütün yollarını kapat gol falan atmalarına imkan yok eziklerin

Plzen Napoli'yi eleyip,BATE de ŞL'de Bayern'i yenip Fb'ye gelmişti.Aynı masalları bu 2 takım çekildiğinde de duymuştum.

Yarı finale kadar çıksınlar isterim, sonrası mahzurlu!:D...

Eğer FB nin Avrupa macerası uzamamış olsaydı bizim 2013 şampiyonluğumuz zor ihtimaldi; Avrupa maçlarında epey yıpranmışlardı, hep yanlarında olan şans da Sivasspor gibi bazı maçlarda tersine dönünce kopmuşlardı...Benzer bir senaryo ile BJK ın şampiyon olmasını temenni ediyorum...

bende aksine 4. yıldızımıza mı yoksa uefa kupamıza mı ortak olacaklar desen . 4. yıldızımıza olmalarını tercih ederim . bu balla o kupayı alırlarsa hazmedemem

Ulan yok böyle 1 şey.

CcJUMnAXEAAuSHb.jpg

Plzen Napoli'yi eleyip,BATE de ŞL'de Bayern'i yenip Fb'ye gelmişti.Aynı masalları bu 2 takım çekildiğinde de duymuştum.

Fener bateyle,plzeni elerken nasıl elediğini çok iyi biliyoruz :D ikisi de soğuk ülke takımları ve aynı lokomotifin pozisyonundaydılar.Tam 4 ay arası varmış o sene Belarus liginin ve bate de tam 3 ay resmi bir maç oynamamış fenerle oynarken.O halde bile nasıl geçtikleri belli.Burdaki bate maçında adamlar 10 kişi kalmasa fener o turda elenirdi.Plzenin napoliyi elemesi napoliyle alakalı bir durum plzenin kalitesiyle değil ki ben hatırlıyorum napoli o sene grup maçlarını takmıyodu bile.Demek ki eşleşmede de küçümsediler ve elendiler

Beyler,korkmanıza gerek yok,artık kazanma şansları hiç yok.Şampiyonun şampiyonlar ligine gitmesi küçük takımlar için kötü oldu.United-Liverpool galibi kupaya abanır..Valencia-Sevilla-Leverkusen-Dortmund bunların hepsi asılacak.

dortmund valencia sevilla bu üç takım durduğu müddetçe fenev babayı alır merak etmeyin :) yeter ki bu üç takım birden elenmesin :) ben bragadan hala ümitliyim perreira iyi bir memleket tokatı yer inşallah :)

Üst Alt