15/16 Son 16 1.Maç | Fenerbahçe 1-0 Braga | MS | 10 Mart | TRT 1 - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 Son 16 1.Maç | Fenerbahçe 1-0 Braga | MS | 10 Mart | TRT 1

Neyse bizim moderatorlerde fener maçındaydi sanırım hala bu adamlar forumda diyecek bişeyim yok. Fazla vakit harcamaya gerek yok burda olanlar ortada

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla benimki değişti hatta aynı sırada baskalarininkilerde değişti sonra düzeldi bişeyler döndü ama anlamadim

Vala bende ulubatlı var koyduğum gibi duruyor 7 senedir zaten o bayraktan sonra doğmuş nesiller de pek hayır yok 96 dan sonra ve o yılları yaşayanlar hep ezik kaldı adamların ömrü Galatasaray şampiyonluğu kupaları görmekle geçtiği için bildiğin mala döndüler

Güle güle renktaş, forumu bunlardan arındırdığımızda seni de tekrar aramızda görmek isteriz.
Forumu birakmadim rnkts sadece fazla vakit harcadım gerek yok çünkü sadece arındırmak için biz uğraşıyoruz modlar nerde kimbilir. Foruma bakacak adam alsınlar yada Galatasaraylı mod alsınlar fenerli degil

valla bunlar yine bu bal ile finale kalirlar. manchester-liverpool, dortmund-totenham eslesti. bidaki tur liverpool-dortmund eslesir bunlara yine en kolay takim cikar.

Ben sadece Fenere 100€ atmistim, bir de 5€luk bir kupon yaptim orada da hepsi tuttu bir tek Bilbao yatirdi beraberlik demistim. Neyse kârli kapattik bugünü.

Bakalim hafta sonu ne olacak :D

Sana alt oyna demiştim dimi :D alt oyna çay kahveni içerek izle sıkıntı yapma.İkinci maçta da üst oyna yine çay kahve iç :D günün iki bankosu vardı bende.Keşke yüklü girseydim.Fener alt ve liverpool.Bu ikisini banko tutuyodum bugün

Sana alt oyna demiştim dimi :D alt oyna çay kahveni içerek izle sıkıntı yapma.İkinci maçta da üst oyna yine çay kahve iç :D günün iki bankosu vardı bende.Keşke yüklü girseydim.Fener alt ve liverpool.Bu ikisini banko tutuyodum bugün

Yaparim ikinci maca :D

Ben Dortmund da alir diyordum ama bu kadar farkli kazanacaklarini beklemiyordum, daha dogru Tottenham'in Kane'i falan yedek birakacagini beklemiyordum.

Yaparim ikinci maca :D

Ben Dortmund da alir diyordum ama bu kadar farkli kazanacaklarini beklemiyordum, daha dogru Tottenham'in Kane'i falan yedek birakacagini beklemiyordum.

Tottenham ben bildim bileli bu EL maçlarını umursamıyo.Fiorentinayı geçtiler ama lastikleri burda patladı.Çok da umurlarında değil bence.İkinci maça bile yedek çıkabilirler.Ne de olsa elendik diyerek.Liverpool sağlam gidiyo EL de bu sene.Baya sağlam defans yapıyolar.Umarım Dortmund-Liverpool olmaz çeyrek finalde

baraga feneri 3 1 ile geçip çeyrek finale kalır kafanızı yormayın portekiz takımları kendi evlerinde inanılmaz etkili oynarlar sporting lizbon beşiktaş maçının kopyası yaşanacak braga affetmez bana göre !! sadece benim tek korkum braganın kalecisi bana baya zayıf geldi hata yapmaya müsait bir kaleci attığı tüm degajları taça yolladı !

kuşlar ne kadar hücum yapamasalar da çok iyi savunma yapıyorlar bala 1 de gol atınca yatıyorlar üstüne.. Kim gelirse gelsin kolay lokma olmayacakları kesin..

dün bir kez daha anladım ki bize kajer gibi bir defans topal gibi bir orta saha lazım..topalın hücum yönü 0 olsa da takım savunmasına çok büyük katkısı var ..

kuşlar ne kadar hücum yapamasalar da çok iyi savunma yapıyorlar bala 1 de gol atınca yatıyorlar üstüne.. Kim gelirse gelsin kolay lokma olmayacakları kesin..

dün bir kez daha anladım ki bize kajer gibi bir defans topal gibi bir orta saha lazım..topalın hücum yönü 0 olsa da takım savunmasına çok büyük katkısı var ..
Wolfsbursgda oynadığı dönemde Kjaeri istiyorduk zaten Akif reyiz .Hasan Şaşım açıklamıştı.

Üst Alt