15/16 Son 16 2.Maç | Braga 4-1 Fenerbahçe | MS | 17 Mart | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 Son 16 2.Maç | Braga 4-1 Fenerbahçe | MS | 17 Mart | TRT 1

Deplasmanda atılan gol 2 gol sayılıyor türk basınının uydurması gerçekte olan.
Evinde attığın gol 1 ise deplasmanda atılan gol 1.00000000001 sadece

Eğer iki maçın sonunda karşılıklı atılan goller eşit ise, deplasmanda daha fazla gol atan turu geçiyor. O da eşit ise uzatmaya gidiyor. Orda da eşit ise penaltılar. Orda da eşit ise para atışı (para atışından emin değilim :D)

Şikebahçe yine 1 farkla tur atlar yada galip gelirse artık bayılcammmm yuhhh kaçıncı maç ulen bu, o kadar para harca 1-0'a abone ol. Ne kıl takım ya, admin küfür etmemek için zor tutuyorum, yorulup edit'leme diye :)

Sent from my A0001 using Tapatalk

Fener eler. Braga oynar fener bir tane atar. Moscow maçının benzeri olur.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1 gol atarlarsa elenmeleri için 3 gol gerekmiyor mu? ee 2-1 lik yenilgide de tur atlıyorlar. Her ikisinin de attığı goller eşitlenmiş olmasına rağmen fb tur atlıyor. yani deplasmanda atılan 1 gol 2 goldür :D

Deplasmanda 1 gol atinca 2 gol olarak sayilmasi icin gol yiyen takim santradan hemen sonra topu kendi kalesine göndermesi lazim.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

maçın normal süresini braganın 1-0 onde bitirmesini temenni ediyorum ... gerisi çok ilgilendirmiyor maç 120 dakkaya uzadıktan sonra fener her türlü oyundan düşer arenada

İlk yarıda braga golü bulursa fener fena gerilir.Bu gerginlikte kartları ve sakatlıkları getirir.Her türlü işimize gelir.

hacı sakatlık konusu bela anma konusu hakkında biraz vijdani ve dini tarafım ağır basıyor .. daha önce bikaç hadise gördüm ve kesinlikle yeri geldiğinde andığın bela sana dönüyor ben sakatlık kaza bela dilemek istemiyorum ... maç uzatmaya gitsin ve elensinler temennim var sadece

hacı sakatlık konusu bela anma konusu hakkında biraz vijdani ve dini tarafım ağır basıyor .. daha önce bikaç hadise gördüm ve kesinlikle yeri geldiğinde andığın bela sana dönüyor ben sakatlık kaza bela dilemek istemiyorum ... maç uzatmaya gitsin ve elensinler temennim var sadece

Yok ben bela okumadım zaten eğer uzatmaya giderse olabilecek ihtimalleri söyledim.Futbolcular daha çok strese gireceğinden hem sakatlık hem kart görme ihtimalleri var.Böyle bir durum olursa da bizim işimize gelir.

Üst Alt