15/16 Son 32 1.Maç | Galatasaray 1-1 Lazio | MS | 18 Şubat | Tivibu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 Son 32 1.Maç | Galatasaray 1-1 Lazio | MS | 18 Şubat | Tivibu

Dortmund napoli filan üzerimizden geçer geçsek ne olacak şu başkan dan denizliye umut dan eraya kadar herkesin gitmesi lazım bizden bir b.k olmaz bu sene malesef böyle..

İlk maçtan havlu atarız da, umarım çok yemeyiz.

Bu Lazio ilk yarı 0-4 yapabilece kapasite de, bu dandik dursoşspor'a.

Şike lobisi büyük ihtimalle Dursun'a zaten son görevini söyledi, 5-6 yedirt demiştir AL'de.

Hiç kimse kendini kandırmasın. Kendimizi dev aynasında falan görmeyelimde...

Sen daha ligin en gol yiyen 17. Takımını yenemiyorsun gidip Lazio karşısında da bir şey beklemek saçmalık olur...

Ne yalan söyleyeyim bu maç yenilirsek Florya'da olay çıkar diye düşünüyorum. Hiç olmadı Denizli istifa eder bence ve Dursun erken seçime gider mayısta böyle giderse onun için bunları gerçekleştirecek tablo neyse o olsun. Tabi derbileri yinede yenelim ne olursa olsun ama zor...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hiç kimse kendini kandırmasın. Kendimizi dev aynasında falan görmeyelimde...

Sen daha ligin en gol yiyen 17. Takımını yenemiyorsun gidip Lazio karşısında da bir şey beklemek saçmalık olur...

Ne yalan söyleyeyim bu maç yenilirsek Florya'da olay çıkar diye düşünüyorum. Hiç olmadı Denizli istifa eder bence ve Dursun erken seçime gider mayısta böyle giderse onun için bunları gerçekleştirecek tablo neyse o olsun. Tabi derbileri yinede yenelim ne olursa olsun ama zor...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dursun dahil birçok kelle gider diye düşünüyorum.En azından umudum taraftar kısmınd artık kimsenin böyle oyuna tahammülü kalmadı.Olası lazionun 3-4 farklı galibiyeti çok büyük olaylara neden olur.

Dursun dahil birçok kelle gider diye düşünüyorum.En azından umudum taraftar kısmınd artık kimsenin böyle oyuna tahammülü kalmadı.Olası lazionun 3-4 farklı galibiyeti çok büyük olaylara neden olur.

Aynen. taraftarda artik cidden tahammul kaldmadi. Lazio'ya yenilirsek Florya'da olay olur...

Olsun aga. Olsun ki bazi seyler degissin yeter....

Aynen. taraftarda artik cidden tahammul kaldmadi. Lazio'ya yenilirsek Florya'da olay olur...

Olsun aga. Olsun ki bazi seyler degissin yeter....

Olsun artık ne oluyorsa inceldigi yerden kopsun.Yeter artık herkes skor taraftarı diyorda bizim derdimiz skor degil.Ula çabala biraz çabalayın diyelim ki adamlar gerçekten oynadı ama olmadı.Ruh yok çaba yok istek yok.11 futbolcudan 7 8 i maç başı parası için boş boş koşuyor.Olmaz böyle saçmalık.Yönetim desen zaten sırf o koltukta oturmak için gelmiş.Bir hayrı yok.Rezil etmekten başka halta yaradıkları yok.

Aynı şeyleri deneyip farklı sonuçlar beklemek aptallıktır; MD zaten oldum olası aptaldı, katmerli oldu yani. Artık oyun sistemi, sahadaki diziliş mi olur, oyuncular mı olur bişeylerin değişmesi lazım. Yoksa kadro madro yazıp durmanın anlamı yok.

Nakoulma'nın delik deşik ettiği savunma Anderson ve Candreva'yı en fazla arkadan tutar.

yalniz nakoulma cok fena tecavüz etmis. Maca bakmadim ama özetler de bile belli oluyor. Herif bizim maclari cok seviyor, karsi da kazma kürek, kedi fare gibi oynuyor.

Semihin kirmizi kart görüsü muazzam, tam caresizlik ve capsizlik sembolü var o pozisyon da.

Üst Alt