15/16 Son 32 2.Maç | Lazio 3-1 Galatasaray | M.S | 25 Şubat | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 Son 32 2.Maç | Lazio 3-1 Galatasaray | M.S | 25 Şubat | TRT 1

150px-Uefa_europa_league_logo_20152018.png

lazio.png
c80ecv.png
af9sd8i6.gif

15/16 UEFA Avrupa Ligi Son 32 2. Maç
Lazio - Galatasaray
Roma Olimpiyat Stadı
25 Şubat Perşembe
20.00

120px-Trt1yenilogo.png

Denizli içerideki maçta iyi 11 çıkardı ama oyuncu değişikliklerinin hepsi yanlıştı.

Donk,Semih ve Umud oynamasın.Balta sol bekte olmasın yeter.Geçen maçın kadrosu Bilal-Donk değişikliği dışında aynı olursa iyi olur.

Daha önce Hamburg deplasmanından 1-1'le dönüp içeride tur vermiştik.Atletico deplasmanından yine 1-1'le dönüp içeride tur vermiştik.Schalke ile içeride 1-1 kalıp deplasmanda turlamıştık.Bu 3 eşleşmede de evinde 1-1 kalan takım turladı.Anlayacağınız içeride 1-1 o kadar da kötü 1 skor değil.Ümitsiz değilim.İlk yarıda gol bulursak ciddi tur şansımız var.

Ulan şu sezonda güzel hatırlayacağımız 1 maç olsun be.

23'ünde UEFA men kararını verecek.Umarım takımı kötü etkilemez.

Turlarsak UEFA sıralamasında Inter,Ajax ve Lazio'yu geçeceğiz büyük ihtimal.Seneye Avrupa'ya gidemeyeceğimiz için maksimum puanı toplamalıyız.

7MOZ85.png

Inşallah ama zor ya.

Schalke örneğinde taraftar bonusunu unutmamak lazım Almanya da.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Zor gibi gözükse de Galatasaray bu avrupa maçları ani dönüşler yapabiliriz.
Şansa ihtiyacımız olacak. Lazyo elenmeyecek takım değil ama biz takım olamadigimizdan zor geliyor.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1-1,penaltılarla Galatasaray turlar.

Penaltılara kalırsak net eleniriz.Sneijder,Podolski,Selçuk dışında penaltı atacak adam yok.Donk,Sabri,Umud kesin havaya vurur.Yasin kaleciye gönderir.Balta ve Carole'ü kestiremiyorum.Çolak var penaltı atacak onu da kadroya almıyor.

Sneijder de Dünya Kupası'nda Arjantin maçında penaltı kaçırmıştı.Şimdi baktım kulüp bazında Ajax'ta 1 penaltı golü var.Onun bile atacağı kesin değil.

Son düzenleme:
___________Muslera____________
Denayer__Koray__Hakan.B__Carole
___________Chedjou____________
_________Donk__Selçuk_________
___Olcan___Podolski___Sneijder___
Şöle bişiler olacak yine

Penaltılara kalırsak net eleniriz.Sneijder,Podolski,Selçuk dışında penaltı atacak adam yok.Donk,Sabri,Umud kesin havaya vurur.Yasin kaleciye gönderir.Balta ve Carole'ü kestiremiyorum.Çolak var penaltı atacak onu da kadroya almıyor.

Sneijder de Dünya Kupası'nda Arjantin maçında penaltı kaçırmıştı.Şimdi baktım kulüp bazında Ajax'ta 1 penaltı golü var.Onun bile atacağı kesin değil.

Chedjou gömer :D NANDO gömer

Penaltılar tamamen şans işi.Avrupa'da şansımız tutuyor.Muslera da penaltılarda iyi bayağı.

Full hücum

All or nothing

------------ Poldi ---- Umut ------------

--- Sneijder --- Selçuk -- Donk --- Olcan

-- Carole --- Balta - Chedjou -- Denayer

---------------- Muslera ----------------
2. yari: Emreç, Yasin ve Sabri/Bilal

Chedjou gömer :D NANDO gömer

Muslera'nın gömmesi Sabri,Donk ve Umud'un gömme ihtimalinden daha fazla o doğru.Chedjou'nun nasıl penaltı atacağı belli değil.Uzun boylulara hiç güvenmem penaltı konusunda.

Penaltılar tamamen şans işi.Avrupa'da şansımız tutuyor.Muslera da penaltılarda iyi bayağı.

Rakipte Candreva,Klose,Biglia,Savic ve Matri iyi penaltıcı.Zannetmiyorum penaltılarda kazanacağımızı.

Muslera'nın gömmesi Sabri,Donk ve Umud'un gömme ihtimalinden daha fazla o doğru.Chedjou'nun nasıl penaltı atacağı belli değil.Uzun boylulara hiç güvenmem penaltı konusunda.

Rakipte Candreva,Klose,Biglia,Savic ve Matri iyi penaltıcı.Zannetmiyorum penaltılarda kazanacağımızı.

Turlayacağız haftaya görüşürüz,penaltılarda hemi de. :D

------------------------------Muslera----------------------------------
Sabri------------Denayer-------------Chedjou------------------Carole
--------------------------------Donk:(------------------------------------
Olcan---------------Sneijder-----------Bilal----------------------Yasin
--------------------------------Podolski----------------------------------​

Üst Alt