15 Mayıs Divan Toplantısı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15 Mayıs Divan Toplantısı

dayi, günes gözlügüyle salonda konusma yapmakla modern olunmuyor. kafa hala tas devrinde kalmis. kac yasinda la bu herif...

Satilsin da kurtulalim su heriflerden abi. 1000-1500 tane geri kafali herifler yüzünden bilmem kac milyon taraftarin bunlari yasatmaya haklari yok.

Lisesine de dernegine de genel kuruluna da üyelerine de divaninada lanet olsun. Gidin toplanin kendi aranizda ne bok yiyorsaniz yiyin ama elinizi Galatasarayin yakasindan cekin artik. Sizin mankafali düsünceleriniz yüzünden kulübün burnu boktan cikmiyor zaten.

İmza kampanyasını başlatan aklı başındaki üyeler neden konuşmuyor, kendisini ve yapılan olayı net bir şekilde açıklayabilecek adamlar nerde?

Böyle zamanda konuşmayacaklarda ne zaman konuşacaklar?

Konuşanların çoğu durumu saptırıp başka konuları konuşmaktan ve başkanı yağlamaktan başka birşey yapmıyorlar.

Yalnız bu adam çok iyi yere değindi ve Dursun'a iyi laf çaktı.

Ulan Dursun bütün branşların içine etmişsin, sen nasıl bir adamsın ve seni savunanlarda nasıl bir zihniyet var yazıklar olsun.

Bu konusan ayni Sinan'in kafasinda. Süresini tamamlasinlar diyor.

Yok ben suresini tamamlasin demiyorum , imzami da verdim , insallah giderler

benim itiraz ettigim kufur , siddet gibi illegal manzaralar . bu da Gs ozelinde bir itiraz degil , insan kalitemle alakali bir durum

yoksa tuzuk hukumlerinde imza toplayip memnun olunmayan yonetimi devirmek varsa neden kullanmayalim mazosist miyiz

İmza kampanyasını başlatan aklı başındaki üyeler neden konuşmuyor, kendisini ve yapılan olayı net bir şekilde açıklayabilecek adamlar nerde?

Konuşanların çoğu durumu saptırıp başka konuları konuşmaktan ve başkanı yağlamaktan başka birşey yapmıyorlar.

Sorun su ki, Divan da konusabilmek icin 25 yil üye olmak gerekiyormus. Kampanyaya hakim olan ve baslatanlar ise daha genc üyeler. Ali Kiraz Yasin Cakmak falan bunlar daha genc adamlar divan üyeligi yoktur.

Galatasaray Kulübü ve bağlı ortaklarının, 31 Mart 2017 itibarıyla toplam borcunun 2 milyar 391 milyon lira olduğu açıklandı.

Ayrıca Galatasaray'ın borç-alacak farkının 1 milyar 189 milyon TL'den 792 milyon TL'ye düştüğü açıklandı.

Onlarin cogu divan kurulu uyesi degil , nasil divan kurulunda konusacaklar ?

2 milyar 391 milyon lira borç ha ?

Artık bu gereksizi kimse ama borç ödüyor kendinden önceki yönetim borç yapmıştı filan gibi sebeplerle savunamaz ....

Gerçekten 2 milyar 391 milyon lira borçla bu klübün herhangi bir şekilde kurtulmasına imkan vermiyorum

Kur farkı çok fazla
Elde satacak bişey kalmadı
scout oyuncu alayım satayımla kapanacak bir borç değil
öyle sportif başarılarla filan da kapanamaz maalesef bu borç

bence Galatasaray'ın batıp gitmeden kurtulmasının tek yolu klübü satmaktır ...

Üst Alt