#15 Milan Baroš [Arşiv] - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Milan Baroš [Arşiv]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #15 Milan Baros

Sevgili futbol dehasi Sergen Yalcin kendisi icin 32-33 yasinda dedi. Kendisi henüz 28 yasindadir Sergencim. 29'una da 1 ay sonra girecek kismetse. Mehmet Demirkoldan yedigin ayarlar yetmedi program boyunca, daha fazla ayar yemek icin cabaladin ama seni kimse düzeltmedi maalesef. Senin cahilce yorumlarina inananlar varsa diye yaziyorum.

Aynen arkadaşım bende duydum ve kahkahalara boğuldum o anda. Resmen Baros için o da bitti artık 32-33 yaşında dedi ya inanılır gibi değil.

Hücum hattı kopuk oynayınca Baros boş alan bulamıyor. Öncelikle o 4'lünün birbirine yakın oynaması lazım. Bunu zamanla başarmalıyız.

Zerre yakıştıramıyorum şu hareketleri Baros'a. Tamam maç içerisinde sertlikler olabilir ama stresini alaylı bir şekilde rakip takım oyuncusundan çıkarması.. Bilmiyorum. Bana çok sevimsiz geldi.

Doğru diyorsun da o futbolcu Sivas döneminden beri bizimle bir kastı varmış gibi oynuyor.Bülent Uygun dönemi Sivas'ında Baros'a kasti tekme attığı maçları hatırlarım.Bu ligdeki en pis adamlardan biri yani.

Valla bana böyle dalga geçer gibi hareketler yapacak hiç acımadan bir sonraki pozisyonda ayağına tekmeyi basardım ciddi bir şekilde.

Ve bunu yapacak Türk futbolcular var o yüzden dikkatli olması gerek Baros'un.

Yok kırılmamda ruhsuzluğu attık be hocam..

Ben takımın mücadelesine kızmıyorum bu aralar skoru koruımak bile bir mücadeledir :D

zaten yaptıgımız mucadelenin cogu defansif olarak skoru koruma amaçlı

nedense futbolcularımızda gol yiyecegiz korkusu oluştu. bunda formsuz Aykutun vede formsuz BAM'ın etkisi büyük .

oldumu renkdaş :D:D:D

Sergen Baros için ``O da artık 32-33 yaşına geldi`` dedi

Abi bu adamların evinde internet nfalan da mı yok

Salla babam salla oh ne güzel

[video=youtube;FSH72wgyRI0]https://www.youtube.com/watch?v=FSH72wgyRI0&feature=related[/video]

:tiphat:

Ligtv'nin son dakika haberine göre antrenmanda Neill ile carpisip sakatlanmis. IBB macina yetismesi bekleniyormus ama. Adamin maalesef alternatifi yok, eger bir gün ciddi bir sakatlik yasarsa, gecen seneki gibi tuhaf isimler görebiliriz ileri ucta. Koskoca transfer döneminde Baros'a bir yedek almayi gerekli görmeyenlere saygilarimi sunuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt