15 Milyon Euro'yu Getiren Muslera'yı Alır! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15 Milyon Euro'yu Getiren Muslera'yı Alır!

Orucluyum elhadulıllah senın yuzunden canım kofte cektı buyuk gunaha gırdın umarım allah affeder

Allah kabul etsin ...
ikiniz trollük konusunda çok vasatsınız söyleyeyim.
böyle avatarla milleti tahrik edip mesajlarla yüklenmek damgalı pullarla gezinmek olmuyor. trol dediğin adam çaktırmadan inceden sızar.
ben mi öğreteyim adap erkanı ?

Büyüklük böyle bişey işte ey ifb liler!!

Başımızda dursun gibi, değil GS ın, belki Türk spor tarihinin en çapsız, en cibiliyetsiz başkanı varken, uefa kriterleri tokatı çakmışken, daha teknik direktör belli değilken bile tir tir titretiriz yazın bu sıcağında adamı da böyle ipe sapa gelmez haberler yaptırırız ifb medyasına!! :)

Korkmayın , kaderinizde varsa cimboma bu haldeyken bile düzülmek, neye yarar üzülmek !! Zevk almaya bakın şerefsizler !!

Heriflerin Türkiyenin en iyi bekler dediği adamlar takımda yok artık, vp denen çapsız starbucksçı başlarında kaldı, 4 yıl gözlem altındalar UEFA tarafından ama tek olumsuz haber yok azizi yalama sevdası yüzünden!!

adam önce +18 ima laf vurmaya kalktı ben raporladım hak ettiği mesajı yazmadım ..
özelden efendi ol deyip bu mesajı yazdım .
şimdi de yazdıgım pm mesajını raporlayayım ceza al diyor.

YAZIK YA KİMLERLE MUHATTAP OLUYORUZ ?

Üst Alt