#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 149 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

ndayenin kirası bittiğinde almak gibi aptallık yapılmamalı. zaten stoke yol verdiğinde osmanlıspor tekrar alır onu, osm. süper lige geliyor zaten.

donk da sözleşmesi uzucak diye oynatılmamazlık yapılmamalı. ilk 11 başlamalı nedaye de fernando da kesilmeli. xelçuk bile daha faydalı en azından 3 metre yanındaki adama pas atma yeteneğine sahip

İnanın Fernando 'nun bu halinden daha kötü değil, en azından fiziği hala aklından geçenleri yapmasına müsaade ediyor. O yüzden Trabzon maçında Fernando 'yu önemli bir eksiklik olarak görmüyorum, Sinan hakkında zaten yorum yapmaya bile gerek yok

Ama Mariano 'nun kesinlikle oynaması lazım, Linnes son maçta çok aşırı kötüyde belki Ömer Bayram 'dan bile daha kötü olabilir iç sahada Mariano 'nun oyun zekasına ihtiyacımız var. Geçen sene iç sahadaki çoğu maçta kilidi açan adamlar Nagatomo ve Mariano olmuştu

Alanya ligin en çok faul yapan takımıymış zaten bizim maçtan sonra baktım bilinen bir şey yani sert oyunları böyle bir maçta sahaya sürülmeliydi reis

Deplasmanlarda tartışmasız ortasaha için ilk forma giymesi gereken kişi.Vurdum duymazlığı en stresli maçta bile rahat oynamasını sağlıyor.

Bu adam tüm gün body building çalışıp akşamları karı-kız kesmeye giden mahalle abisi gibi, bel desen çimento aracı gibi 2 dkda anca dönüyor. Sertliği vardı onu da bu sene hakemler sağolsun yaptırmıyorlar. Haliyle işe yaramazın teki pozisyonuna geliyor.

Bu adam tüm gün body building çalışıp akşamları karı-kız kesmeye giden mahalle abisi gibi, bel desen çimento aracı gibi 2 dkda anca dönüyor. Sertliği vardı onu da bu sene hakemler sağolsun yaptırmıyorlar. Haliyle işe yaramazın teki pozisyonuna geliyor.
CL'de siritti lakin ligde bu kadar fiziksel yorucu maclar esnasinda yine farkini ortaya koyacaktir.

Kesinlikle ilk 11 baslamali, her maci kazanmamiz lazim.

Üst Alt