#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 185 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

Gerçekten o yaptığın amatör hatasıydı Donk

Top oraya gelene kadar müdahale etmeden bekledin, topun oraya gelmesine müsaade ettin sonra top sektiği anda hala topu izlemeye devam ettin

Rakip o kadar sıkıştırmışken öyle duba gibi dikilip izlenilmez yahu ben amatörde futbol oynarken yapsam şu hatayı hoca ağzıma ederdi, Donk yapıyor şanssızlık oluyor adı ...

bu geri zekalıyı atlıyordum az daha. sen ne salak,aptal bir adamsın ya 2 haftadır bunun düşük iq su ve gamsızlığı yüzünden puan kaybediyoruz.
geçen hafta; recep niyazın şutunda toptan korkan 2 metre boyunda ki kas yığını
lan aptal herif arkanı dönemesen ayağını uzatsan o adam o topu o kadar rahat köşeye atamayacak ben eminim golde yemeyecektik ulan boyundan posundan utan!!!!

bu hafta;
yine aptal kaleden en az 15 metre uzağa gidecek topun üstünden atlasa aut,azcık dikkatini toplasa o pozisyonda topu uzaklaştırır bu geri zekalı gamsız napıyor maç umrunda değil yürüyor bu mal yüzünden bu krtik hafta puan kaybettik ya.nasıl telafi edecez bak 90+5 te yürünmez be aptal herif.herkez konsantre olmuş bu gamsız hazırlık maçı gibi umrunda değil.

2 maçta bu mal yüzünden gol yedik,2 maçta kırmızı gördük ne kadar saçma puan kaybı yaptık.

donk ve linnes hata yapsa da yerin dibine gömsek diye bekleyen bir kesim var.

iki senedir ne zaman toton sıkışsa seni ipten alıp yerine oynadığı arkadaşından daha iyi performans gösterip , ilk kötü maçında yerin dibine sokulan ikili , olmazlarsa şampiyonluğun büyük ölçüde hayal olduğu ikili.

maaşı fazla okey de , forvete sokup maç kazandığın , stoper veya ortasahada zaten lig üstü performans veren bir adam. geçen hafta fazla abarttılar kötülemeyi , luyindama en güvendiğim adam ama bazen ona bile denk geliyor görüyorsunuz.

ED3CUyUXUAEIhzT

Üst Alt