#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 209 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

Her takıma böyle joker bir oyuncu şart. Forvete koysan oynar, stopere koysan oynar. Yedek dursa sıkıntı çıkarmaz. İyi mücadele eder. Bence 1 sene daha kalmalı maaşını düşürerek.

3 sezondur büyük maçların çoğuna damga vurdu. bu seneki fener deplasmanı, 2018 deki başakşehir maçı ilk aklıma gelenler. bikaç istisna hariç her büyük maçta rakibin karşısına kapı gibi dikildi.

Yararli olduguna katiliyorum ama 500 bin Euro'luk oyuncu. Bu adamin 2 milyon Euro almasi skandal. Avrupa'nin hic bir liginde ona bu paraya yakin bir sey vermezler. Inanilmaz.
doğru yüksek ama bu takımın genel sorunu maaş ortalamaları yüksek. müzmin sakat falcao ya 5 milyon iki gamsız belhanda ve feghouliye4 milyon veriyoruz. donk a gelene kadar maaşı sorgulanacak tonlarca adam var

doğru yüksek ama bu takımın genel sorunu maaş ortalamaları yüksek. müzmin sakat falcao ya 5 milyon iki gamsız belhanda ve feghouliye4 milyon veriyoruz. donk a gelene kadar maaşı sorgulanacak tonlarca adam var
Katiliyorum ama Feghouli'yi ve ozellikle Falcao'yu bir sekilde kariyerleri nedeniyle aciklarsin (Bence yanlis transferler. Transfer sureclerinde bunu dile getirmistim zaten. Ama transfer ediyorsan daha ucuza getirmen zor). Donk ise tamamen ayri bu oyunculardan. Bize nereden gelmis, kariyeri nasil, ne gibi cok arti ozellikleri var bakmak lazim. Cok duz bir oyuncu. Kaliteli bir oyuncu degil.

Elimizde 15 milyon Euro'luk bile performans gostermeyen bir takim var. 60 milyon Euro uzerinde maas veriyoruz. Dediginde cok haklisin ve ben de bunu surekli tekrar ediyorum. Ciddi bir stratejik degisim sart.

Dip not: Belhanda hakkinda bir sey soylemeyecegim. Rezalet bir oyuncu ve rezalet bir transfer. Arti, ben Feghouli ve Falcao gibi oyuncularin (fiziken dususe gecmis adamlarin) bu tip sozlesmeler ile gelmelerine de her zaman karsiyim. Belcika ve Fransa'da oldugu gibi genc, diri ve guclu futbolculardan takim kurmaliyiz diye dusunuyorum. Bu eski yildizlar ile bir yere varilmayacagini hala anlayamadik. Evet Feghouli kaliteli. Ama 400 bin Euro'luk top oynuyor. 4 milyon Euro'luk degil.

Yararli olduguna katiliyorum ama 500 bin Euro'luk oyuncu. Bu adamin 2 milyon Euro almasi skandal. Avrupa'nin hic bir liginde ona bu paraya yakin bir sey vermezler. Inanilmaz.
denizli dönemiydi sanırım transferi o dönem ciddi sıkıntılı bölgeydi. nokta oyuncu diye alındı fos çıktı. sonra kendini toparlayip iyi işler yapmaya baslayınca, dolayısıyla sampiyonluklar gelince de maaşı aynen devam etti. pozitif bir adam bir de taraftar da seviyor çok dokunmuyorlar o sebeple.
yaş geçiyor bi düzen yapmaları lazım ciddi yüksek maası ne olursa olsun.

Üst Alt