#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 243 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

Beğenmeyen çok arkadaş vardı .Kayboldular .İyi oynasın bir sene daha oynar atiba kac yaşında orta sahada oynuyor .Donk yedekte kalırsa da sıkıntı çıkarmaz

Hepsini Luyindama başlığında bulabilirsin. O başlığı onların inleri gibi düşün. Ama Donk'un ilk kötü oyununda "Luyindama Mbappe'yi tuttu lan" diye çıkarlar ortaya yağmur çiseleyince ortaya çıkan şemsiyeciler gibi. Rahat ol.
Yorumlara goz atarken denk geldim. Isler iyi giderken Luyindama’yi savunan uyelere laf sokma derdine girmissiniz gozumden kacmis. Donk iyi oynadiginda da hakkini verdim Luyindama bok gibi oynadiginda da elestirdim. Gir konularina bak, ama siz ne Donk bok gibi oynadigi maclardan sonra konusuna giris yapiyorsunuz, ne Luyindama iyi oynadiginda konusuna giris yapiyorsunuz. Ilginc. Siz nereye kayboldunuz?

Yorumlara goz atarken denk geldim. Isler iyi giderken Luyindama’yi savunan uyelere laf sokma derdine girmissiniz gozumden kacmis. Donk iyi oynadiginda da hakkini verdim Luyindama bok gibi oynadiginda da elestirdim. Gir konularina bak, ama siz ne Donk bok gibi oynadigi maclardan sonra konusuna giris yapiyorsunuz, ne Luyindama iyi oynadiginda konusuna giris yapiyorsunuz. Ilginc. Siz nereye kayboldunuz?

şemsiyenin akıbeti belli olmuş gibi
Ben yine güvenmiyorum ve beğenmiyorum Luyindama'yı kusura bakmayın. Ben hala onun oynadığı maçlarda rahat değilim. Donk daha fazla güven veriyor bana. Dünkü maçta da Linnes yerine Yedlin oynasaydı Donk daha rahat edecekti. Luyindama ilk geldiği yıl gibi oynamaya başladığında gelir çatır çatır söylerim zaten merak etmeyin.

Ayrıca o şemsiyeye dikkat et Hayri. Aman diyeyim.

Bazi takimlar marcao ve taylana on alan baskisi yapip topu oyuna lui nin sokmasini sagliyorlardi. O da onlar kadar etkili sokamadigi icin geriden oyun kurmakda zorlaniyorduk. Buna cozum olarak hoca Donk a yoneldi. Bir sure iyi idare etti ancak karsisina acik alanda fizikli veya hizli forvetler yuklendiginde defolari ortaya cikmaya basladi. Dimyada prince giderken evdeki bulgurdan oluyoruz.

Ayrica son maclarda lui oyun kurarken hic de fena degildi.

Üst Alt