#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 246 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

Yine gol attı..
ExhtK2QXMAYfoUm

sen de kayboldun sanırımki
Ben kaybolmadim bazı arkadaşlar gerçekleri yazınca uzaklaştırma verdiler şimdi merak ettim donk gidince Rize macindan sonra biraz yüzünüz kızardı mi mükemmel luyindama ile yedlinin performansı sizi memnun etti mi ?
Bu forumda şöyle birşey var herkes herkesi ölümüne savunuyor biri belhandaya biri fatih terime biri luyindamaya işin gerçeği ben futbolseverim sahada futbol görmek istiyorum ama gerçekten futboldan çok uzağız .

Yorumlara goz atarken denk geldim. Isler iyi giderken Luyindama’yi savunan uyelere laf sokma derdine girmissiniz gozumden kacmis. Donk iyi oynadiginda da hakkini verdim Luyindama bok gibi oynadiginda da elestirdim. Gir konularina bak, ama siz ne Donk bok gibi oynadigi maclardan sonra konusuna giris yapiyorsunuz, ne Luyindama iyi oynadiginda konusuna giris yapiyorsunuz. Ilginc. Siz nereye kayboldunuz?
Bunlar gibi çok kisi var 20 gün civarı uzaklaştırma verdiler forumdan Rize maçından sonra kaybolan kim acaba ?
8 milyon edermiş luyindama belhanda da 10 ediyordu ne oldu ?

Araştır lan at kafası; Donk Linnes oynasın diye kafa ütüledin takımın ebesine atladılar, hala utanmadan konuşuyor bir de. Herkese bok at sonra oynasın dediklerin sıçsın sonra da gel kafa aç; hadi ya.

Babel niye oynuyor demişsindir maçın başında şimdi gelip niye çıktı diyorsun, bu kadar kolpacısın.

Ben kimsenin biatçısı değilim rahat ol. Bir daha iftira attığını görürsem de seni uzayın derinliklerine yollarım

Seninle kavga etmek istemiyorum forum senin eyvallah yazdığına ne cevap verilebilir yazdığını okur musun .
Ben neden yalancı olayım siz tanımadığınız kimseye neden at kafası gibi kelimeler kullanıyorsunuz sizin tavrıniz ile cevap verince forumdan atıyorsunuz .
Ben sizinle aynı şeyi düşünmek zorunda değilim

Sıkıntı senin herkese laf atman.

Marcao kötüyken ağzına geleni söylemişsin Luyindama yine iyi demişsin.

Luyi kötüyken ona ağzına geleni söylemişsin Marcao iyi demişsin.

Donk'u övüp takımı batırınca sesini çıkarmamışsın.

Aç oku bakalım son yazdığın mesajların %90ı oyunculara bok atmaktan oluşuyor. Neyine sabredelim biz senin? İster Ömer'e ister Muslera'ya at, tüm mesajların bunlara benzer ve sonrasında gelip de kendi övdüğün adam hata yapınca o lafları hiç etmemiş gibi davranırsan ben de sana at kafası derim.

İyiye iyi kötüye kötü demeyi bilmiyorsan yazdıklarının %90ında birilerine çamur atmayacaksın.

Evet Luyindama ile Yedlin, Marcao ile Sarachi hatta Muslera ve Kılınç hepsi atladılar takımın ebesine. Önceki hafta Donk ve Linnes'in yaptığı gibi. Bak söylemek ne kadar kolay bunu.

Son düzenleme:
Üst Alt