#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

s*kayım bundan gelecek faydaya .iş yapar diyenlere de şaşıyorum takımda orta saha yok ki. bilo , jose gibi adamlara bakıyorum eşşeği koysan iki çıtma atsa yine de faydalı olur. :) .adam zaten ayak bastı bizden 2.5 milyon aldı .

Hayırlı olsun. Umarım faydalı olur. Melodan sonra agresif topçu ihtiyacımızı bir nebze Karşılar diye umuyorum . Şimdi kargalar düşünsün .

Sent from my iPhone using Tapatalk

s*kayım bundan gelecek faydaya .iş yapar diyenlere de şaşıyorum takımda orta saha yok ki. bilo , jose gibi adamlara bakıyorum eşşeği koysan iki çıtma atsa yine de faydalı olur. :) .adam zaten ayak bastı bizden 2.5 milyon aldı .

Oyuncunun suçu ne şimdi bizimkiler kim bilir ne dolap çevirdi bonservis 2.5 milyon oldu oyuncuyu geldiği gibi astınız kestiniz oh ne güzel.

Sanchez e koskoca Galatasaray Donk'u transfer etmis oglum dediginde ki attigi bakis

f39e59dc9c87e5e1521bb4bea9e16ebd.jpg

Sent from my HTC One using Tapatalk

Ulan arkadaş bir takım nasıl olurda bu kadar rüşvetin ve yolsuzluğun içine batar anlamıyorum bu yönetimin içinde hiç mi gerçek galatasaraylı bir adam yok çıkıp engel olmaya kalkmıyor bu işe herkes mi yiyici olur arkadaş ya.

çemişgezekspora karşı iyi oynayınca " qapakhlarhı taqthıı " diyen ergen kesimi sık sık görürüz artık. bize tek artısı forumda bu konu üzerinden çok tartışma döneceği için eğlence çıkacak.

Donk iyi oyuncu fakat 29 yaşında ve sözleşmesi bitecek adama 2.5 ödemek birileri kesesini doldurdu demek bence.

valla bu dandik kadroda kesin katkı verecektir ama adam poldi ile aynı bonservise geldi şaka gibi :) biri dünya şampiyonu diğeri hayatında 1 kez bile milli olmamış sadece u 21 de Hollanda forması giymiş bir adam !! poldiyi gerçekten bedava aldık

Üst Alt